ابزار امنیتی جدیدی برای توییچ معرفی خواهد شد

اعتراضات نتیجه‌ بخش بود

ابزار امنیتی جدیدی برای توییچ معرفی خواهد شد

چند هفته پیش از تحریم توییچ توسط استریمرها برای شما گفتیم که توانست توجه این کمپانی را جلب کند و اکنون آن‌ها روی ویژگی‌های جدیدی برای محافظت از تولید کنندگان محتوا کار می‌کنند.

توییچ سعی دارد با ویژگی‌‌های جدید جلوی حمله دست جمعی به استریمر های را بگیرد. یکی از این ویژگی‌ها این است که استریمرها می‌توانند مخاطبان خود را تنها به کسانی محدود کنند که از طریق شماره موبایل تایید شده‌اند. ابزار Raid در ابتدا قرار بود تنها جنبه مثبت داشته باشد و یک روش آسان برای اشتراک گذاری بیننده بود. سپس افرادی از این ویژگی سواستفاده کرده و به آزار و اذیت دیگر استریمرها پرداختند.

با وجود اینکه توییچ قول داده بود این موضوع را بررسی کند، اما بسیاری از تولید کنندگان محتوا از اقدامات آن‌ها راضی نبودند. به همین خاطر چهار هفته پیش هزاران استریمر به مدت ۲۴ ساعت در توییچ فعالیت نکردند تا از تولید کنندگان محتوا در مقابل رفتار مسموم کاربران و حملات سازمان یافته دفاع کنند. اکنون توییچ روی ویژگی امنیتی جدید کار می‌کند تا بتواند بهتر از تولید کنندگان محتوا پلتفرم خود دفاع کند.

توییچ

زک باسی و یک استریمر آلمانی به نام Dragon، ابزارهایی جدیدی که در اختیار آن‌ها قرار گرفته را با دیگران به اشتراک گذاشته‌اند. این ویژگی با هدف کنترل بیشتر استریمر روی مخاطب خود طراحی شده‌اند. آن‌ها از این پس امکان چت کردن را می‌توانند تنها در اختیار افراد خاصی قرار دهند. محدودیت‌ها از طریق کسانی که اکانت خود را با ایمیل یا شماره تلفن تایید کرده باشند، صورت خواهد گرفت.

ماه پیش تولید کنندگان محتوا با اعتصاب یک روزه خود ضرر قابل توجهی به توییچ وارد کردند. تعداد کاربران این پلتفرم در همان ۲۴ ساعت به میزان ۱ میلیون نفر کاهش پیدا کرد. حالا با معرفی شدن این ویژگی‌های جدید می‌توان گفت که جنبش ADayOffTwitch# موفقیت آمیز بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید