احتمال ساخت Alan Wake 2 بار دیگر قوت گرفت

آن هم توسط اپیک گیمز!

از زمانی که مشخص شد حق نشر Alan Wake در اختیار رمدی قرار گرفته، همه منتظرند ببینید که بالاخره قسمت دوم این بازی مهم و ارزشمند کی ساخته خواهد شد.

با توجه به اینکه شخصیت الن ویک نقش مهمی در جریان وقایع آخرین بسته الحاقی بازی کنترل داشت، به نظر می‌رسد که خود رمدی هم بدش نمی‌آید که به سراغ دنباله قصه این نویسنده ژانر تریلر برود و او را به دنیای ویدیو گیم برگرداند؛ اتفاقی که به نظر می‌رسد در حال رخ دادن است.

براساس گزارش جف گراب از رسانه VentureBeat، قسمت دوم Alan Wake در حال ساخت است و منابع مالی آن توسط اپیک گیمز تامین می‌شود. البته این قضیه دور از انتظار هم نبود. چراکه در ماه مارس سال گذشته، رمدی اعلام کرده بود که برای ساخت دو پروژه معرفی نشده، در حال همکاری با اپیک گیمز است.

حالا مشخص نیست که Alan Wake 2 از همان ابتدا یکی از این دو بازی بوده یا نه ولی با توجه به گفته‌های جف گراب بعید نیست که اپیک گیمز توانسته باشد در جنگی که بر سر تصاحب این آی‌پی وجود داشت به پیروزی برسد و حق نشر قسمت دوم را از آن خود کند.

البته ناگفته نماند که هنوز چیزی به صورت رسمی به تایید هیچ یک از دو شرکت نرسیده و باید منتظر بمانیم و ببینیم که آیا بالاخره Alan Wake 2 بعد از این همه انتظار به حقیقت می‌پیوندد یا نه.

دیدگاهتان را بنویسید