ازی Gran Turismo 7 بیشتر از ۴۰۰ ماشین خواهد داشت

معرفی بعضی‌ از آن‌ها با تیزری جدید

Gran Turismo 7 قصد دارد یک بازی شبیه‌ساز مسابقه‌ای بسیار واقع گرایانه باشد و استودیو Polyphony می‌خواهد شما این موضوع را با صدها ماشین مختلف تجربه کنید.

ویدئو جدید از Gran Turismo 7 منتشر شده که نشان می‌دهد این بازی بیش از ۴۰۰ ماشین خواهد داشت. این تیزر تعدادی از کالکشن‌های عجیب و بی نظیر گرن توریسمو ۷ را نشان می‌دهد. بنابر گزارش سایت Gamespot، کازونوری یامائوچی (Kazunori Yamauchi)، تهیه کننده بازی، اعلام کرده است که استودیو تلاش دارد بخش‌های مختلف تاریخچه صنعت خودرو را به بازیکنان نشان دهد. این بدان معناست که شما قادر خواهید بود با ماشین‌های مفهومی و تاریخی مربوط به دوره‌های مختلف رانندگی کنید.

بد نیست تعداد ماشین‌های گرن توریسمو ۷ را با دیگر بازی‌های ریسینگ مسابقه‌ای مقایسه کنیم. همانطور که اشاره کردیم Gran Turismo 7 بیشتر از ۴۰۰ ماشین خواهد داشت. این عدد برای Gran Turismo 6 بیشتر از ۱۲۰۰ ماشین و برای Forza Motorsport 7 بیشتر از ۷۰۰ ماشین بود. رقیب اصلی Gran Turismo 7 را ولی باید Forza Horizon 5 دانست که ۵۲۸ ماشین خواهد داشت. البته خبر خوب این است که احتمالا در آینده شاهد افزایش تعداد ماشین‌های گرن توریسمو ۷ خواهیم بود. Gran Turismo Sport در زمان عرضه تنها ۱۶۸ ماشین داشت ولی این عدد پس از دو سال و تا پایان سال ۲۰۱۹، به ۳۲۴ رسید و تقریبا دو برابر شد.

بازی Gran Turismo 7

Gran Turismo 7 اولین عنوانی است که استودیو Polyphony برای پلی استیشن ۵ توسعه می‌دهد و به همین خاطر با چالش‌های خاصی نیز روبه رو شده‌اند. برای طرفداران این سری تعداد ماشین‌ها شاید در مقایسه با یک موضوع دیگر چندان اهمیت نداشته شده بود. چند ماه پیش از این برای شما گفتیم که علاوه بر بخش مولتی پلیر و آنلاین، برای اجرای کمپین تک‌نفره Gran Turismo 7 هم به اتصال دائمی اینترنت نیاز دارید. با این وجود توضیحات ارائه شده از سوی این توسعه دهنده کاربران و طرفداران را راضی نکرد و آن‌ها به طور کلی رویکردشان را قبول ندارند.

بازی Gran Turismo 7 قرار است در تاریخ ۱۳ اسفند برای پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ منتشر شود.

دیدگاهتان را بنویسید