از بازی فوتبال جدیدی به نام UFL رونمایی شد-رقیب جدیدی برای فیفا و eFootball

از بازی فوتبال جدیدی به نام UFL رونمایی شد

در جریان افتتاحیه رویداد گیمزکام از تریلر یک بازی فوتبال جدید رایگان به نام UFL رونمایی شد که برای طرفداران بازی‌های ورزشی می‌تواند جالب باشد.

طبق تریلر منتشر شده، بازی UFL یک عنوان فوتبال چند نفره است که توسط Strikerz Inc و با استفاده از موتور گرافیکی آنریل انجین توسعه داده شده و هم اکنون در حال ثبت نام کاربران خود است. هنوز اطلاعات زیادی درباره بازی منتشر نشده است اما با توجه به اینکه سلطنت بازی‌های فوتبال برای مدت‌های طولانی دست Fifa و Pes (که اخیرا نام آن به eFootball تغییر پیدا کرد) بوده است، حضور یک گزینه دیگر می‌تواند بسیار جالب باشید. تریلر کوتاه معرفی این بازی را در کانال تلگرام ویجیاتو یا یوتیوب می‌توانید مشاهده کنید.

بازی فوتبال

همچنین بازی‌های Fifa و eFootaball نیز نسخه‌های جدید خود را معرفی کرده و با ارائه تریلر‌های جدید ویژگی‌های تازه خود را به رخ یکدیگر می‌کشند. بازی‌های ورزشی و به ویژه فوتبال سهم بسیار زیادی از طرفداران بازی‌های ویدیویی را تشکیل می‌دهد و استقبال بسیار خوبی از آن‌ها می‌شود.

فیفا 22 در تاریخ ۹ مهر ماه برای کنسول‌های پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان، استیدیا و پی‌سی عرضه می‌شود.

eFootball هنوز تاریخ عرضه مشخصی ندارد اما با توجه به نقشه راه (Road Map) منتشر شده از سوی کونامی، می‌دانیم از اوایل پاییز امسال کار خود را آغاز می‌کند.

بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید