از تریلر و نام رسمی فیلم Matrix 4 رونمایی شد احتمال انتشار تریلر تا پایان امروز در شبکه‌های اجتماعی

از تریلر و نام رسمی فیلم Matrix 4 رونمایی شد

برادران وارنر شب گذشته به صورت رسمی از عنوان فیلم ماتریکس 4 یعنی The Matrix: Resurrections رونمایی و تریلر آن را طی رویداد CinemaCon برای حضار پخش کرد.

در ابتدا تریلر پخش شده «نیل پاتریک هریس» با «کیانو ریوز» و شخصیت نئو صحبت می‌کند. به نظر می‌رسد آن‌ها در جایی شبیه به آینده نزدیک سن فرانسیسکو هستند و نئو مانند اولین فیلم ماتریکس در سال ۱۹۹۹ غرق دنیای خود است. در ادامه نئو سوال می‌کند: «آیا من دیوانه شد‌ه‌ام؟» و هریس که به نظر می‌رسد نقش مشاور او را ایفا می‌کند در جواب می‌گوید: «ما از این کلمه در اینجا استفاده نمی‌کنیم.» در ادامه نئو با ترینیتی (کری-ان ماس) دیده می‌شود و مورفیوس جوان‌تر به او قرص قرمز رنگی پیشنهاد کرده و عنوان می‌کند: «وقت پرواز رسیده.»

فیلم ماتریکس

پس از آن شاهد سکانس‌های زیادی با پرش‌، کاراته و حرکات نمایشی هستیم که از فیلم ماتریکس انتظار داریم. فیلم The Matrix: Resurrections به کارگردانی لانا واچوفسکی قرار است در ۱ دی ماه اکران شود.

پیش از تریلر، ریوز و ماس در یک ویدیو کوتاه از نحوه تاثیر فیلم اول در زندگی آن‌ها صحبت کردند. ریوز درباره فیلم اول عنوان کرد:

اولین فیلم ماتریکس چیزی فراتر از خودش بود… در برخی موارد جمله «ماتریکس زندگی من را تغییر داد» را می‌شنوید که باید بگویم این فیلم زندگی من را نیز دچار تغییراتی کرده است.

فیلم ماتریکس

البته تریلر ماتریکس 4 هنوز توسط رسانه‌ها پخش نشده است و تنها در رویداد CinemaCon به نمایش درآمد. اما به احتمالا زیاد طی امروز یا روزهای آینده در شبکه‌های اجتماعی نیز پخش خواهد شد که به محض انتشار می‌توانید آن را از طریق ویجیاتو تماشا کنید.

نظر شما درباره فیلم The Matrix: Resurrections چیست و آیا فکر می‌کنید موفقیت فیلم‌های قبل (به ویژه عنوان اصلی) را تکرار خواهد کرد؟

دیدگاهتان را بنویسید