استودیو ساکر پانچ به دنبال یک نویسنده ارشد جدید است-توسعه یک بازی جهان باز داستانی

استودیو ساکر پانچ با Ghost of Tsushima توانست به موفقیت‌های زیادی دست پیدا کند و یکی از بهترین بازی‌های سال ۲۰۲۰ را روانه بازار کرد.

اکنون استودیو ساکر پانچ روی پروژه جدیدی کار می‌کند، ولی هنوز نمی‌دانیم که یک آی‌پی جدید بوده یا دنباله‌ای برای یکی از مجموعه‌های قدیمی آن‌ها است. این استودیو در چند ماه گذشته به دنبال نیرو جدید بوده تا تیم خود را گسترش دهد. اکنون موقعیت شغلی جدید در این استودیو باز شده و این فرد در بازی‌های بعدی این استودیو نقشی اساسی خواهد داشت.

Sucker Punch به دنبال یک نویسنده ارشد برای پروژه بعدی خودش است. این استودیو به دنبال فردی است که تجربه زیادی داشته و در گذشته روی یک بازی AAA کار کرده باشد. ساکر پانچ به دنبال فردی است که بتواند داستانی شخصیت محور برای یک بازی جهان باز خلق کند. این توضیحات با عناوینی مثل Ghost of Tsushima و Infamous هم‌خوانی دارد و به نظر نمی‌رسد که استودیو روی آی‌پی جدید کار کند.

ساکر پانچ

در حال حاضر طرفداران Sucker Punch به دو گروه تقسیم شده‌اند. عده‌ای خواهان دنباله‌ای برای Ghost of Tsushima یا عنوان شبیه به آن هستند. از طرف دیگر بعضی از طرفداران می‌خواهند که ساکر پانچ به سری Infamous شانسی دوباره دهد. همچنین باید اشاره کنیم که این توسعه دهنده روی یک بازی چند نفره نیز کار می‌کند ولی در حال حاضر اطلاعات چندانی از آن در اختیار ما قرار ندارد.

اگر Sucker Punch روی آی‌پی جدیدی کار می‌کند احتمالا تا سال‌ها خبری از آن منتشر نخواهد شد. این استودیو فقط شش سال زمان صرف توسعه سیستم مبارزات Ghost of Tsushima کرد. البته آن‌‌ها در نهایت مزد زحمات خود را گرفته و Ghost of Tsushima نامزد بهترین بازی سال ۲۰۲۰ شد، ولی در نهایت رقابت را به نسخه دوم لست آو آس باخت.

دیدگاهتان را بنویسید