اسکار 2021 به صورت کاملا حضوری برگزار می‌شود – خبری از زوم نخواهد بود

چند روز پیش کاندیداهای اسکار 2021 معرفی شدند و اکنون از این خبردار شده‌ایم که این مراسم به صورت حضوری برگزار خواهد شد و خبری از زوم نخواهد بود.

شرکت کنندگان اسکار 2021 شامل کاندیداها، مهمانان آن‌ها و مجری‌ها می‌شود. استیون سودربرگ (Steven Soderbergh)، جسی کالینز (Jesse Collins) و استیسی شر (Stacey Sher) سه تهیه کنندگان اسکار امسال هستند که به این موضوع اشاره کرده‌اند. در این رویداد بیش از ۲۰۰ کاندید در بخش‌های مختلف وجود دارد. همچنین یک تیم پزشکی نیز از افراد حاضر در این رویداد تست خواهند گرفت تا مشکلی پیش نیاید.

ما تمام تلاش خود را می‌کنیم تا یک شب امن و لذت بخش برای همه شما به صورت حضوری و همچنین برای میلیون‌ها طرفدار فیلم در سراسر جهان فراهم کنیم. ما احساس می‌کنیم مراسم‌های مجازی حس و حال خاص این مراسم‌ها را از بین می‌برد.

اسکار 2021

معمولا صدها نفر از بزرگ‌ترین ستارگان سینمای جهان در یک سالن ۳۴۰۰ نفره برای مراسم اسکار به دور هم جمع می‌شوند. در کنار آن‌ها تعداد زیادی خبرنگار و تیم فیلم‌برداری نیز برای پوشش این رویداد حضور دارند. تهیه کنندگان اسکار به جای اینکه مثل دیگر مراسم‌ها به رویداد مجازی رو آورند، تصمیم گرفتند تا افراد کمتری را برای یک رویداد حضوری دعوت کنند.

سال گذشته فیلم Parasite ساخته بونگ جون هو در بسیاری از دسته‌های مختلف حضور داشت و با کسب جایزه بهترین فیلم تبدیل به اولین فیلم غیر انگلیسی زبانی شد که به این موفقیت دست پیدا می‌کند. بونگ همچنین اولین فیلمساز کره‌ای شد که جایزه بهترین کارگردانی را از آن خود کرد. برای اسکار امسال انتظار می‌رود که Mank و Nomadland که به ترتیب در 10 و 6 بخش مختلف کاندید شده‌اند، موفقیت‌های بسیار زیادی داشته باشند.

نود و سومین دوره جوایز اسکار در تاریخ یکشنبه ۲۵ آوریل (۵ اردیبهشت ۱۴۰۰) برگزار خواهد شد و زرین پخش هنر احتمالا آن را به صورت کامل برای طرفداران پوشش خواهد داد .

دیدگاهتان را بنویسید