اسکین‌های Halo به بازی Fall Guys اضافه خواهد شد

حضور شخصیت‌های محبوب در دنیای بانمک فال گایز!

اسکین‌های Halo به بازی Fall Guys اضافه خواهد شد

یک افشاگر بازی Fall Guys چندین اسکین از سری Halo را در کدهای بازی مشاهده کرده که احتمال وقوع یک کراس‌اوور بین این دو بازی را نشان می‌دهد.

این خبر توسط FgPancake منتشر شده که معمولا محتوای بازی Fall Guys را از طریق کد‌های آن استخراج می‌کند. او یکی از اولین افشاگرانی بود که توانست‌ها رندرهای مربوط به اسکین Super Monkey Ball را در کدهای بازی کشف کند.

اکنون، طبق گفته FgPancake، به نظر می‌رسد که اسکین‌های Halo ممکن است در آینده نزدیک به بازی Fall Guys اضافه شوند، زیرا او در کدهای بازی ارجاعاتی به اسکین‌های مستر چیف، Chieftain و Grunt پیدا کرده است. او در توییتر با نوشتن این جمله که «Halo به Fall Guys خواهد آمد!» این موضوع را فاش کرد.

به نظر می‌رسد هنوز هیچ تصویری برای این اسکین‌ها در پرونده‌های بازی وجود ندارد، بنابراین کراس‌اوور بین Fall Guys و Halo هنوز احتمالا در مراحل اولیه ساخت قرار دارد. همچنین با توجه به کدهای بازی نمی‌توان به صورت دقیق این خبر را تایید کرد، زیرا ممکن است با باقی‌مانده کد در بازی مواجه باشیم. با این حال وجود اسکین‌های سری Halo در بازی Fall Guys بسیار جالب خواهد بود.

Fall Guys هنوز برای نینتندو سوییچ یا ایکس باکس منتشر نشده است، بنابراین منطقی به نظر می‌رسد که پورت آن در کنسول‌های جدید به همراه اسکین‌های جدید معرفی شود. همچنین منطقی به نظر می‌رسد که نسخه ایکس باکس بازی به همراه اسکین‌های سری Halo عرضه شود. همچنین به نظر می‌رسد پوسته Chieftain مستقیما به Brute Chieftain از Halo Infinite اشاره داشته باشد.

با توجه به اینکه Fall Guys در حال حاضر فقط برای کنسول‌های پلی استیشن و پی‌سی عرضه شده، مشخص نیست که آیا این پوسته‌ها مانند فورتنایت در کنسول‌های مختلف نیز باز خواهند شد یا خیر. با این وجود برای دریافت جواب مربوط به این سوال‌ها باید مدت بیشتری منتظر بمانیم.

دیدگاهتان را بنویسید