اسکین روبوکاپ به فورتنایت اضافه شد

دورهمی قهرمانان دهه ۸۰ سینما

اسکین روبوکاپ به فورتنایت اضافه شد

جدیدترین کراس‌اوور فورتنایت (Fortnite) با یک فرانچایز قدیمی و محبوب سینما صورت گرفته و اکنون بازیکنان به اسکین روبوکاپ (Robocop) دسترسی دارند. 

ورود روبوکاپ به فورتنایت همراه با وسایل تزئینی مختلفی صورت گرفته که بر اساس روبات ED-209، یکی از دشمنان روبوکاپ، طراحی شده‌اند. برای مثال، او از پای قطع شده این روبات به عنوان کوله پشتیِ قابل تبدیل به کلنگ استفاده می‌کند. تیم شخصیت‌های به یاد ماندنی سینمای دهه ۸۰ در فورتنایت اکنون شامل روبوکاپ، سارا کانر، نابودگر، Ripley و Xenomorph می‌شود. اسکین Predator نیز برای مدت زمان محدودی به عنوان جایزه بتل پس به فورتنایت اضافه شده بود، اما دیگر در فروشگاه بازی در دسترس قرار ندارد. 

آیتم‌های کراس‌اوور با روبوکاپ:

  • کلنگ LEG-209 
  • کوله پشتی LEG-209 
  • ایموت Lil’ ED-209
روبوکاپ در فورتنایت

Robocop در واقع یک سری فیلم‌های علمی تخیلی قدیمی است که اولین قسمت آن در سال ۱۹۸۷ اکران شد. در این فیلم افسر پلیسی به نام الکس مورفی توسط خلافکاران کشته می‌شود. با این وجود تصمیم گرفته می‌شود برای نجات جان الکس مورفی، او را به یک سایبورگ تبدیل کنند. از این رو روبوکاپ می‌تواند به شکل جدیدی در مقابل خلاف‌کاران ایستادگی کند. 

همچنین هفته پیش شاهد بودیم که اسکین شخصیت اسکارلت ویچ از دنیای سینمایی مارول به فورتنایت اضافه شد. به نظر می‌رسد که کراس‌اووری بین دو بازی Fall Guys: Ultimate Knockout و Fortnite نیز در راه است که می‌تواند با استقبال بسیار خوبی روبه رو شود. اپیک گیمز ویرایشگر آنریل انجین ۵ رایگان را هم برای بازی فورتنایت منتشر می‌کند و به سازندگان اجازه می‌دهد تا از آن کسب درآمد کنند.

دیدگاهتان را بنویسید