اطلاعات جدیدی از بازی Starfield مشخص شد

وجود چندین سیاره بزرگتر از نقشه Skyrim برای کاوش!

اطلاعات جدیدی از بازی Starfield مشخص شد

در حالی که امروز ویدیو جدیدی از بازی Starfield منتشر شده بود که سیستم کهکشانی بازی و جناح‌های مهم آن را توضیح می‌داد، اکنون جزئیات دیگری از بازی منتشر شده است.

در این جزئیات که از طریق شبکه اجتماعی ردیت به اشتراک گذاشته شده است، اطلاعات زیادی از کهکشان‌هایی که بتسدا ایجاد کرده و نحوه تعامل بازیکنان با آن‌ها توضیح داده می‌شود. در این اطلاعات، گفته شده است که بازیکنان می‌توانند مکان شروع خود را انتخاب کنند و با هر بار تکرار بازی سیارات یا ایستگاه‌های فضایی مختلفی را می‌توان انتخاب کرد.

بازی Starfield

بسته به مکانی که در آن قرار دارید، می‌توانید گرانش یا جاذبه را به شیوه‌های مختلف تجربه کنید که این امر در برخی موارد رو گیم پلی و گاهی روی عوامل بصری تاثیرگذار است.

در این نشت همچنین ادعا شده است که چندین سیاره در بازی Starfield برای کاوش وجود دارد و هر یک از این چندین سیاره بسیار بزرگتر از نقشه Skyrim است. همچنین شما می‌توانید برخی از آن‌ها را به خانه خود تبدیل کند، زیرا گفته می‌شود در این بازی نیز مانند پروژه دیگر بتسدا، یعنی Fallout 4 شاهد سیستم ساخت شهرک خواهیم بود، اما این بار بهبود زیادی پیدا کرده است.

دیروز بتسدا تریلر جدیدی را منتشر کرد که دوره زمانی بازی را که حدود سال ۲۳۳۰ است نشان می‌دهد. طبق تریلر بازی در سال ۲۳۳۰ و در یک منطقه نسبتا کوچک راه شیری، با فاصله ۵۰ سال نوری با منظومه شمسی جریان دارد و دو جناح مستعمرات متحده (United Colonies) و مجموعه فری‌استار (Freestar Collective) از زمان‌های گذشته درگیری بسیار سنگینی داشتند. با وجود اینکه یک صلح موقت بین جناحین وجود دارد، اما مزدوران، دزدان دریایی فضایی و متعصبین مذهبیِ zealots جهان استارفیلد را تهدید می‌کنند. بازیکنان در این بازی نقش عضو جدیدی از گروه Constellation را برعهده دارد که هدفشان پی بردن به راز کهکشان است.

بازی Starfield در تاریخ ۱۱ نوامبر ۲۰۲۲ یا ۲۰ آبان ۱۴۰۱ برای ایکس باکس سری ایکس/اس و پی‌سی عرضه می‌شود و و از روز اول در سرویس گیم پس در دسترس قرار خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید