افشاگر معروف: تمام تمرکز Atlus بر قسمت ششم سری Persona معطوف شده است

اطلاعاتی از پروژه‌های در دست ساخت منتشر شد

افشاگر معروف: تمام تمرکز Atlus بر قسمت ششم سری Persona معطوف شده است

یکی از منابع معتبر مربوط به سری پرسونا ادعا کرده که Atlus دیگر روی بازسازی بازی‌های قبلی این سری کار نمی‌کند، زیرا «تمام تمرکز» آن‌ها در حال حاضر روی Persona 6 است.

پس از سال‌ها شایعه، سازندگان تایید کردند که ریمیک Persona 3 در راه است و شاید این موضوع باعث شد تا برخی از طرفداران با خود فکر کنند عناوین پیشین سری نیز بازسازی خواهند شد. اما به نظر می‌رسد که به این زودی‌ها اتفاق نخواهد افتاد.

در توییتر، اینسایدر قابل اعتماد پرسونا، MbKKssTBhz5 که قبلا اطلاعات مربوط به بازسازی پرسونا ۳ و همچنین چندین مورد تایید نشده اما به ظاهر دقیق از Persona 6 را فاش کرده بود، اطلاعاتی را در مورد آینده سری به اشتراک گذاشت.

در ابتدا او تایید کرده که Persona 3 Reloaded تنها نسخه ریمیکی است که Atlus در حال حاضر روی آن کار می‌کند و ادعا کرده که «تمام تلاش‌ها» روی Persona 6 متمرکز شده است. در حال حاضر چهار عنوان از این سری در دست ساخت است: قسمت ششم، P5X، پروژه‌ای به نام Persona Asa و یک بازی مبارزه‌ای که از مدت‌ها پیش در دست توسعه بوده است.

MbKKssTBhz5 همچنین در ادامه اطلاعات کمی در مورد این عنوان مبارزه‌ای ارائه داد. او مطمئن نیستن که پروسه ساخت آن لغو شده یا خیر، اما مدت زیادی است که «در حال توسعه و خارج از توسعه» بوده است، زیرا هم Atlus و هم توسعه‌دهنده همکار که روی آن کار می‌کند، هر دو مشغول چیزهای دیگری بودند.

Persona

اگرچه مطمئنا این موضوع برای طرفداران Persona 4 که خواهان بازسازی آن بودند، مایه تاسف است، اما باید گفت که سازندگان «در حال حاضر» چنین برنامه‌ای اتخاذ کردند و به احتمال زیاد زمانی که Persona 3 Reloaded عملکرد خوبی داشته باشد، به سراغ عنوان بعدی خواهند رفت.

با این حال، باید خوشحال باشیم که تمام انرژی خود را برای Persona 6 صرف می‌کند، زیرا در حال حاضر هفت سال از عرضه آخرین نسخه اصلی سری می‌گذرد.

Persona 3 Reload قرار است در اوایل سال ۲۰۲۴ برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One و PC عرضه شود. همچنین روز اول عرضه از طریق سرویس گیم پس نیز در دسترس خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید