الکترونیک آرتز یک بازی بزرگ آنلاین از هری پاتر را کنسل کرده است

عدم اعتماد به موفقیت‌ بلندمدت این فرانچایز

الکترونیک آرتز یک بازی بزرگ آنلاین از هری پاتر را کنسل کرده است

گفته می‌شود الکترونیک آرتز به‌خاطر اینکه اعتقادی به طول عمر فرانچایز محبوب هری پاتر نداشته، یک بازی بزرگ آنلاین از آن را کنسل کرده است. یکی از استریمرهای توییچ مصاحبه‌ای با کیم سالزر، مدیر بازاریابی محصول EA بین سال‌های ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۳ داشت و همانجا بود که وی به بازی بزرگ آنلاین (MMO) و پروسه کنسل شدن آن اشاره کرد:

این یک بازی بزرگ برای من بود، چراکه شخصا درگیر آن بودم که یک بازی آنلاین بزرگ برای فرانچایز هری پاتر به شمار می‌رفت. ما تمام تحقیقات را انجام داده و نسخه بتای آن را نیز ساخته بودیم. این یک تجربه آفلاین/آنلاین بود که در آن جوایز یا چیزهایی از این دست برای کودکان پست می‌کردیم. این بازی به‌طور کامل آزمایش شده بود و در موفقیت آن شکی نداشتیم. اما بخاطر نداشتن شرایط خوب، این بازی از بین رفت و الکتروتیک آرتز نیز آن زمان دچار تغییراتی شده بود و به اندازه کافی باور نداشتند که این فرانچایز بیش از ۲ سال دوام می‌آورد.

در آن زمان الکترونیک آرتز حقوق هری پاتر را در اختیار داشت، اما از آن زمان به بعد برادران وارنر تحت عنوان Portkey Games کنترل آن را به دست گرفت. Hogwarts Legacy بازی بزرگ بعدی است که توسط این استودیو منتشر می‌شود، هرچند اوایل امسال اعلام شد که تا سال ۲۰۲۲ به تعویق افتاده است.

دیدگاهتان را بنویسید