الیزابت اولسن از انتقادات تکراری نسبت به فیلم‌های مارول خسته شده است

حق با کیست؟

الیزابت اولسن از انتقادات تکراری نسبت به فیلم‌های مارول خسته شده است

برخی از سینمادوستان به شدت از دنیای سینمایی مارول و فیلم‌های ابرقهرمانی بلاک‌باستری انتقاد می‌کنند، ولی این موضوع دیگر برای الیزابت اولسن (Elizabeth Olson) خسته کننده شده است.

در سال ۲۰۱۹ مارتین اسکورسیزی (Martin Scorsese) و فرانسیس فورد کاپولا (Francis Ford Coppola) به انتقادات از دنیای سینمایی مارول پرداختند و آثار آن را فیلم سینمایی نمی‌دانستند. این موضوع در چند سال گذشته به یکی از ‌بحث‌های اصلی صنعت سینما تبدیل شده و نظرات بسیار متفاوتی درباره آن وجود دارد. الیزابت اولسن به مناسبت اکران فیلم Doctor Strange 2 مصاحبه‌ای داشته و نظرش در این مورد را بیان کرده است. 

من نمی‌گویم که ما فیلم‌های هنری مستقل می‌سازیم اما فکر می‌کنم این انتقادات تلاش گروه ما را از بین می‌برد، که من را آزار می‌دهد. این‌ها برخی از شگفت‌انگیزترین طراحان صحنه، طراحان لباس، اپراتورهای دوربین هستند. احساس می‌کنم که با این نوع انتقاد تلاش افرادی مشترکی که فیلم‌های برنده جوایز را می‌سازند و روی این پروژه‌ها هم کار می‌کنند، کوچک می‌شود.

الیزابت اولسن

از دیدگاه یک بازیگر آن را درک می‌کنم. من کاملا درک می‌کنم که نوع دیگری از نقش‌آفرینی در حال وقوع است. اما من فکر می‌کنم پرت کردن مارول به زیر اتوبوس، کار صدها خدمه بسیار با استعداد ما را از بین می‌برد. اینجاست که من کمی در این مورد نگران می‌شوم.

یک هفته از اکران Doctor Strange in the Multiverse of Madness گذشته و این فیلم توانسته تاکنون ۱۸۵ میلیون دلار فروش داشته باشد. دنباله دکستر استرنج توسط سم ریمی کارگردانی شده و علاوه‌بر اولسن در آن شاهد بازیگرانی مثل بندیکت کامبربچ (Benedict Cumberbatch)، بندیکت وانگ، (Benedict Wong) و ریچل مک‌آدامز (Rachel McAdams) هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید