الیزابت اولسن از شکایت اسکارلت جوهانسون علیه دیزنی حمایت کرد-ستاره وانداویژن نگران سرنوشت سینماها است

الیزابت اولسن از شکایت اسکارلت جوهانسون علیه دیزنی حمایت کرد

پس از اکران همزمان Black Widow در سینماها و دیزنی پلاس، اسکارلت جوهانسون شکایتی علیه شرکت والت دیزنی تنظیم کرد و مدعی شد این کار خلاف بندهای قرارداد بوده و میلیون‌ها دلار به او ضرر وارد آورده است. اکنون، هم‌بازی جوهانسون در دنیای سینمایی مارول یعنی الیزابت اولسن (ایفاکننده نقش واندا) در مصاحبه اخیر خود با Vanity Fair از بازیگر بلک ویدو حمایت کرده.

ستاره وانداویژن طی مصاحبه گفت:

من فکر می‌کنم او واقعا قوی است و وقتی خبر شکایت را خواندم با خودم گفتم: «خوش به‌حالت اسکارلت».

مصاحبه مذکور که در آن جیسون سودیکیس (بازیگر Ted Lasso) نیز حضور داشت، روی حرکت از سینماها به سمت سرویس‌های استریم تمرکز کرده بود. اولسن در ادامه گفت که برای جوهانسون نگرانی خاصی ندارد، چراکه اکران یا عدم اکران فیلم‌ها روی سرویس‌های استریم «یا در قرارداد ثبت شده و یا نشده».

من بیشتر نگران فیلم‌های کوچکی هستم که فرصت دیده شدن در سینماها را پیدا نمی‌کنند. این حتی پیش از پاندمی هم یک مسئله بزرگ بود. من عاشق رفتن به سینما هستم و لزوما نمی‌خواهم سراغ فیلم‌های بلاک‌باستر یا برنده اسکار بروم. دوست دارم فیلم‌های هنری و کوچک‌تر را نیز ببینم. پس من درباره این مسئله و کسانی که باید سینماها را زنده نگه دارند احساس نگرانی می‌کنم.

در حالی که احتمال ساخت فصل دوم سریال وانداویژن خیلی کم است، الیزابت اولسن یک بار دیگر در فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness نقش واندا ماکسیموف را ایفا خواهد نمود. این فیلم به کارگردانی سم ریمی در تاریخ ۲۵ مارس ۲۰۲۲ (۵ فروردین ۱۴۰۱) اکران می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید