اولین تریلر از بازی The Invincible منتشر شد

پروژه‌ای از اعضای سابق سی دی پراجکت رد و تکلند

اولین تریلر از بازی The Invincible منتشر شد

Starward Industries استودیو کوچکی است که توسط اعضای سابق سی دی پراجکت رد و تکلند تاسیس شده و اکنون اولین تریلر از بازی The Invincible را منتشر کرده‌اند.

The Invincible یک بازی اول شخص علمی تخیلی است که بر اساس رمانی به همین نام – نوشته شده توسط استانیسلاو لم (Stanislaw Lem) – ساخته می‌شود. این بازی روی تجربه تک‌نفره تمرکز دارد و شما را به یک دنیای اتم پانکی خواهد برد. این تریلر حس و حالی شبیه به BioShock و Fallout را دارد، اما به جای دنیای زیر آب یا یک جهان ویران شده با بمب اتم، در یک جهان موازی و سیاره‌‌ای به نام Regis 3 جریان دارد.

در این تریلر ما یک سیاره سنگی و شنی شبیه به مریخ را می‌بینیم و دکتر یاسنا باید با عواقب تصمیماتش روبه رو شود. همانطور که از اعضای سابق سی دی پراجکت رد و تکلند انتظار می‌رود، تصمیمات شما روی داستان تاثیر بسیار زیادی دارد. تیم توسعه دهنده روی چندین خط داستانی و پایان برای بازی The Invincible کار می‌کند.

همانطور که در بالا اشاره کردیم، The Invincible در یک جهان اتم پانکی جریان دارد، اما این موضوع به چه معنی است؟ یک دنیای اتم پانکی با نگاهی به آینده از منظر دهه ۱۹۵۰ طراحی و در آن از یک سبک هنری متمایز و رنگ‌های روشن استفاده می‌شود. استانیسلاو لم کتاب The Invincible را برای اولین بار در سال ۱۹۶۴ منتشر کرده بود. این بازی اما قرار نیست یک بازسازی کامل از کتاب باشد، بلکه داستان بازی در جهان کتاب ریشه دارد. کار روی این پروژه از سال ۲۰۱۸ آغاز شده و از موتور بازی‌سازی آنریل انجین برای ساخت آن استفاده می‌کند. اوایل سال ۲۰۲۱ Starward Industries کمی کمک مالی دریافت کرد که به آن‌ها اجازه داد تا استودیو را بزرگ‌تر کنند.

بازی The Invincible در سال ۲۰۲۲ برای پی‌سی، ایکس باکس سری ایکس/اس و پلی استیشن ۵ منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید