اولین تریلر از فصل سوم سریال The Umbrella Academy منتشر شد

اعضای آکادمی آمبرلا در مقابل اسپاروها

اولین تریلر از فصل سوم سریال The Umbrella Academy منتشر شد

نتفلیکس به تازگی از نخستین تریلر فصل سوم سریال The Umbrella Academy (آکادمی آمبرلا) رونمایی کرده است؛ یک درام علمی‌تخیلی که داستان یک خانواده ابرقهرمان را به تصویر می‌کشد. فصل سوم، اعضای آکادمی آمبرلا را به خطوط زمانی متفاوتی می‌برد، جایی که پدر خوانده‌ آن‌ها، سر رجینالد هارگریوز (با بازی کلم فیور) تیم ابرقهرمانی دیگری به نام Sparrows را تشکیل داده است.این تریلر جدید با رسیدن اعضای آکادمی آمبرلا به خانه‌شان آغاز می‌شود که به یک‌باره با استقبال سر رجینالد و اسپاروها روبه‌رو می‌شوند. خیلی زود مشخص می‌شود که جنجال‌های سفر در زمان (در فصل دوم) با تغییرات تاریخی اوضاع نابسامانی را به وجود آورده، و اکنون خواهران و برادران هارگریوز در یک جدول زمانی گیر افتاده‌اند که سر رجینالد هرگز آن‌ها را نپذیرفته‌است. بدتر از آن، به نظر می‌رسد که آن‌ها یک پارادوکس زمانی ایجاد کردند که تمام واقعیت را تهدید می‌کند.

برای جلوگیری از این اتفاق، اعضای آکادمی باید راهی برای همکاری با اسپاروها انجام دهند. این تریلر شامل صحنه‌های جذابی از قدرت‌نمایی هر دو تیم است و نوید یک فصل بسیار هیجان‌انگیز را می‌دهد. تام هاپر، الیوت پیج، ایدن گلگر، دیوید کاستانیدا، رابرت شیهان، امی ریور لمپمن و جاستین اچ. مین از جمله بازیگرانی هستند که برای فصل سوم باز می‌گردند و جاستین کورنول به همراه بریتنی اولدفورد، جیک اپستاین، جنسیس رودریگز، کیزی دیوید و جیوون والتون بازیگران جدیدی هستند که در فصل سوم حضور خواهند داشت.

در خلاصه‌ای از داستان فصل سوم سریال آکادمی آمبرلا آمده:

پس از توقف قیامت در سال ۱۹۶۳، آکادمی آمبرلا به زمان امروز بازگشتند و متقاعد شدند که از آخرالزمان اولیه جلوگیری کرده‌اند، اما پس از مدت زمان کوتاهی متوجه می‌شوند که اوضاع دقیقا آن طور که انتظارش را داشتند نیست.

سریال The Umbrella Academy قرار است در تاریخ ۲۲ ژوئن (چهارشنبه ۱ تیر ۱۴۰۱) از نتفلیکس پخش شود.

دیدگاهتان را بنویسید