اکتیویژن به صورت غیرمستقیم بازه زمانی Call of Duty: Vanguard را مشخص کرد-دوباره جنگ جهانی دوم!

Call of Duty: Vanguard یکی از مورد انتظارترین بازی های سال است که هنوز اطلاعات چندانی از آن در دسترس وجود ندارد.

با توجه به شایعات، Call of Duty: Vanguard در دنیایی جریان دارد که جنگ جهانی دوم به پایان نرسیده و تمرکز روی ایجاد نیرو ویژه متحدین است. اکنون اکتیویژن این موضوع را به صورت غیرمستقیم تایید کرده است. مدیرعامل اکتیویژن به تازگی با سهام‌داران شرکت مصاحبه‌ای داشته و گفت که محیط و زمینه بازی چیزی است که طرفداران با آن آشنا هستند و دوست دارند.

این صحبت از سوی مدیرعامل اکتیویژن گزینه‌های موجود را به جنگ سرد و جنگ جهانی دوم کاهش می‌دهد. سال گذشته بازی Call of Duty: Black Ops Cold War به جنگ سرد پرداخت و از این رو تنها انتخاب باقی مانده جنگ جهانی دوم است. البته باید اشاره کنیم که این موضوع هنوز تایید نشده و این اطلاعات بیشتر حدس و گمان محسوب می‌شوند.

با توجه به محیط و زمینه‌ای که طرفداران ما آن را می‌شناسند و دوست دارند، ما معتقدیم این نسخه با استقبال فوق‌العاده‌ای روبه‌‌رو خواهد شد.

بازی Call of Duty: Vanguard

اگر Call of Duty: Vanguard در جنگ جهانی دوم جریان داشته باشد، یعنی بازی وارزون نیز به زودی دچار تغییرات اساسی می‌شود تا با آن هم‌سو شود. سال پیش نیز چند ماه زمان سپری شد تا محتویات وارزون به Black Ops Cold War نزدیک شود. گزارشات به این اشاره دارند که اکتیویژن قصد دارد دوباره این کار را انجام دهد و وارزون را به دوران جنگ جهانی دوم ببرد.

اکتیویژن قصد دارد بازی Call of Duty Vanguard را در در آینده نزدیک طی رویدادی در بازی وارزون معرفی کند. به نظر می‌رسد که استودیو اسلج‌همر برای توسعه این بازی با Treyarch همکاری می‌کند. انتظار می‌رود بازی Call of Duty Vanguard در سه ماه پایانی ۲۰۲۱ برای پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، پی‌سی، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس/اس عرضه شود.

دیدگاهتان را بنویسید