ایموت تراویس اسکات از فورتنایت حذف می‌شود

مرگ هشت نفر در کنسرت این خواننده

ایموت تراویس اسکات از فورتنایت حذف می‌شود

اپیک گیمز تصمیم گرفته که ایموت رقص Out West تراویس اسکات را به خاطر مرگ هشت نفر در کنسرت این خواننده از فورتنایت حذف کند.

طرفداران فورتنایت حتما تراویس اسکات را به یاد دارند که در سال ۲۰۲۰ یک کنسرت در بازی برگزار کرده بود. این ایموت نیز شامل موسیقی آهنگ Out West و چند حرکت رقص از این خواننده می‌شود. بنابر گزارش سایت Gamespot، اپیک گیمز با انتشاری پستی در توییتر اعلام کرده است که بخش روزانه فروشگاه آیتم‌های بازی به صورت موقت از دسترس خارج شده است. با وجود اینکه اپیک گیمز به صورت مستقیم به تراویس اسکات و این ایموت اشاره نکرده، اما قرار بود به مناسبت پایان فستیوال Astroworld این ایموت به بخش روزانه فروشگاه اضافه شود.

Astroworld فستیوال موسیقی اسکات است که چهار روز پیش باعث مرگ هشت نفر و صدها زخمی شد. طرفداران واکنش خوبی به این موضوع نشان داده‌ و از این تصمیم حمایت کرده‌اند. آن‌ها موافق این تصمیم هستند ایموت این خواننده باید به خاطر این حادثه از بازی حذف شود. حتی بعضی از بازیکنان درخواست دارند که این ایموت برای کسانی که آن را از قبل خریداری کرده‌اند نیز قفل شود. نکته جالب این است که سخنگوی اپیک گیمز تصمیم گرفت صحبتی در این زمینه نداشته باشد.

روز دوم فستیوال Astroworld نیز به خاطر این حادثه کنسل شده و پول بلیط‌های به صورت کامل ریفاند شد. اسکات حتی در فستیوال Day N Vegas نیز حاضر نخواهد بود و به نظر می‌رسد که این حادثه آسیب روحی سنگینی به او وارد کرده باشد.

شایعات به این اشاره دارند که اپیک گیمز در حال حاضر روی چپتر سوم Fortnite کار می‌کند. فصل ۸ از چپتر دوم در حال برگزاری است و در تاریخ ۵ دسامبر (۱۴ آذر) به پایان خواهد رسید. حدود دو ماه پیش نیز دیتاماینری با اسم InTheShadeYT گفته بود که در آینده نزدیک شاهد بازگشت سیاه‌ چاله خواهیم بود. اپیک گیمز چپتر اول را با استفاده از یک سیاه‌ چاله به پایان رساند. چپتر بعدی احتمالا با استفاده از آنریل انجین ۵ توسعه داده می‌شود یک نقشه کاملا جدید را به طرفداران معرفی خواهد کرد.

بازی فورتنایت هم‌اکنون روی پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان، اندروید، سوییچ و پی‌سی در دسترس قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید