ایکس باکس: لطفا نام نوزاد خود را «گیم پس» نگذارید!

گیم‌ پس بسیار محبوب است اما نام مناسبی برای نوزاد نیست!

ایکس باکس: لطفا نام نوزاد خود را «گیم پس» نگذارید!

ایکس باکس گیم پس بسیار محبوب است و برخی افراد معتقد هستند که سرویس‌هایی مانند آن صنعت بازی را تسخیر کرده و بر آن مسلط می‌شوند. علیرغم اعتقاد مایکروسافت به گیم پس به عنوان سلاح مخفی خود و یکی از اصلی‌ترین عوامل رشد، این شرکت نمی‌خواهد که کاربران برای این سرویس زیاده‌روی‌ کنند.

آرون گرینبرگ رئیس بازاریابی ایکس باکس، در جریان رویداد گیمزکام توصیه کرد که کاربران نام فرزند خود را «گیم پس» نگذارند!

گیم پس

با بررسی گزارش‌های مشابه متوجه می‌شویم که نظر او کاملا بدون دلیل عنوان نشده است. گرینبرگ توصیه خود را در حالی بیان کرد که «پیت هینز» از بتسدا، داستان زنی را به اشتراک گذاشت که در هنگام رویداد بازی Skyrim در QuakeCon سال ۲۰۱۱ قصد داشت اسم نوزاد تازه متولد شده خود را Dovahkiin بگذارد.

البته یکی از مصاحبه‌کنندگان در مورد انتخاب گیم پس به عنوان نام یک کودک عنوان کرد که انجام این کار به دلیل قوانین کشور امکان پذیر نیست. در هر صورت انتخاب چنین نامی برای یک انسان به هیچ وجه ایده خوبی محسوب نمی‌شود.

به صورت کلی گیم پس اکنون ارزش بسیار زیادی برای طرفداران بازی‌های ویدیویی دارد و بازی‌های زیادی را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد. مایکروسافت نیز توجه زیادی به گیم پس کرده است و بیشتر روی افزایش مشترکان این سرویس تمرکز دارد تا فروش کنسول‌های خود. همچنین مایکروسافت قصد دارد سرویس بازی خود را در اختیار پلتفرم‌های جدیدی نیز قرار دهد.

گیم پس

هاینز در مصاحبه خود اظهار داشت که خرید بتسدا توسط مایکروسافت برای توسعه‌دهنده بازی Skyrim نکته خوبی است زیرا سرویس پس بازی‌های آن‌ها را در اختیار کاربران بیشتری قرار می‌دهد. او در مصاحبه خود گفت:

حقیقت امر این است که ما همیشه می‌خواهیم تا جایی که ممکن است افراد بیشتری بازی‌های ما را انجام دهند. در گیم پس بازی‌هایی مانند Prey یا Dishonored یا Wolfenstein وجود دارد که اغلب کاربران آن‌ها را تجربه می‌کنند. بسیاری از عناوینی که برنده بهترین بازی سال شده‌اند نیز در گیم پس وجود دارند. بنابراین نه تنها از نظر کمیت، بلکه از نظر کیفیت نیز بسیار قابل توجه است.

آخرین بازی بزرگی که به گیم پس اضافه شد Psychonauts 2 از استودیو Double Fine است که چهارشنبه هفته گذشته روانه گیم پس شد. همچنین بازی‌های Forza Horizon 5 و Halo Infinite نیز به زودی در گیم پس عرضه خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید