بازه عرضه نسخه نسل نهمی Cyberpunk 2077 و Witcher 3‌ مشخص شد

سی دی پراجکت در تقلا برای جلب دوباره اعتماد گیمرها

بازه عرضه نسخه نسل نهمی Cyberpunk 2077 و Witcher 3‌ مشخص شد

در حالی که دیروز خبر رسیده بود نسخه پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/اس Witcher 3 رده‌بندی شده، سی دی پراجکت با انتشار یک بیانیه بازه عرضه نسخه نسل نهمی Cyberpunk 2077 و Witcher 3‌ را مشخص کرد.

پورت جدید ویچر ۳ توسط سیبر اینتراکتیو (Saber Interactive) توسعه می‌یابد و نه استودیو سازنده اصلی آن سی دی پراجکت رد؛ پورت مذکور به تازگی در سایت رده‌بندی اروپا یعنی PEGI قرار گرفته بود. نسخه نسل نهم این بازی قرار است طی سه ماه دوم سال ۲۰۲۲ عرضه گردد.

Cyberpunk 2077 نسخه نسل نهمی ویچر 3

از سوی دیگر پورت نسل نهمی سایبرپانک ۲۰۷۷ که طی سه ماه نخست ۲۰۲۲ منتشر می‌گردد قصد دارد مشکلات اساسی این عنوان را کاملا برطرف کند و آخرین اثر سی دی پراجکت را به شکلی شایسته در اختیار مخاطبان قرار دهد. در ابتدا قرار بود پورت نسل نهمی ویچر ۳ و سایبرپانک ۲۰۷۷ طی سال جاری میلادی منتشر شود اما ظاهرا توسعه‌دهندگان به زمان بیشتری احتیاج دارند.

در پایان لازم به ذکر است که نسخه جدید Witcher 3 و Cyberpunk 2077 علاوه بر پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/اس، برای پتلفرم پی‌سی نیز عرضه می‌شود و آپگرید آن برای دارندگان نسخه پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پی‌سی رایگان خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید