بازی‌های رایگان بعدی اپیک گیمز مشخص شدند

دو بازی مستقل جذاب

بازی‌های رایگان بعدی اپیک گیمز مشخص شدند

اپیک گیمز نام دو بازی را اعلام کرد که هفته آینده به‌صورت کاملا رایگان توسط کاربران قابل دریافت خواهند بود.

اولین بازی Spirit of the North نام دارد، یک بازی ماجراجویی سوم شخص با الهام از مناظر ایسلند و عنوان دیگر یک بازی ماجراجویی علمی تخیلی تک نفره با نام The Captain است که از ۱۵ تا ۲۲ سپتامبر (۲۴ تا ۳۱ شهریور) رایگان خواهند بود.

در توضیحات بازی Spirit of the North در استیم آمده است:

Spirit of the North یک بازی ماجراجویی تک نفره و سوم شخص است که در آن از مناظر نفس گیر و اسرارآمیز ایسلند الهام گرفته شده است. نقش یک روباه قرمز معمولی را بازی کنید که داستانش با نگهبان شفق‌های شمالی، یک روباه روح زن، گره می‌خورد.

اپیک گیمز

توضیحات بازی The Captain در استیم نیز به شرح زیر است:

در این بازی ماجراجویی که از سبک قدیمی الهام گرفته، شما باید با عبور از کهکشان به خانه برگردید. در سفر خود دوستان و دشمنان جدیدی پیدا کنید. شما نمی‌توانید همه را نجات دهید. چه کسی را پشت سر می‌گذارید؟ کدام تمدن‌ها را در این راه نجات می‌دهید یا نابود می‌کنید؟

آن‌ها جایگزین Hundred Days – Winemaking Simulator و Realm Royale Reforged Epic Launch Bundle خواهند شد که هم اکنون تا ۱۵ سپتامبر (۲۴ شهریور) برای دانلود رایگان هستند.

استور اپیک گیمز سال گذشته ۸۹ بازی را برای بازیکنان رایگان کرده بود که مجموع ارزش آن‌ها ۲۱۲۰ دلار اعلام شده است. (در سال ۲۰۲۰ این میزان ۱۰۳ بازی بوده) اپیک همچنین گزارش داده بود که کاربران بیش از ۷۶۵ میلیون بازی رایگان را در تمام سال ۲۰۲۱ دریافت کرده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید