بازی‌های کلاسیک پلی استیشن پلاس از تروفی‌ها پشتیبانی می‌کنند

احتمالا همه چیز به استودیو سازنده بستگی دارد

بازی‌های کلاسیک پلی استیشن پلاس از تروفی‌ها پشتیبانی می‌کنند

خیلی از طرفداران برای تجربه دوباره بازی‌های کلاسیک از طریق اشتراک پریمیوم سرویس پلی استیشن پلاس هیجان زده هستند و به نظر می‌رسد که این عناوین از سیستم تروفی‌های سونی نیز پشتیبانی می‌کنند. 

استودیو Sony Bend که امروزه بیشتر به خاطر بازی Days Gone شناخته شده است، با انتشار پستی اعلام کرده که بازی‌های کلاسیک روی پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ از تروفی‌ها پشتیبانی می‌کنند. البته این پست تنها به Syphon Filter اشاره می‌کند که قرار است یکی از بازی‌های کلاسیک اشتراک پریمیوم باشد. Syphon Filter در واقع یکی از اولین بازی‌های این توسعه دهنده برای پلی استیشن ۱ بود.

البته سونی تاکنون به پشتیبانی بازی‌های کلاسیک از تروفی‌ها اشاره نکرده بود که می‌تواند به معنی این باشد این موضوع به خود استودیوها بستگی دارد. از آنجایی که Sony Bend یک استودیو فرست پارتی محسوب می‌شود، کار روی ویژگی‌های بیشتری مثل این چندان عجیب نیست. به همین خاطر نباید انتظار پشتیبانی سراسری را داشته باشید و احتمالا همه چیز به استودیو توسعه دهنده بستگی دارد. 

پلی استیشن پلاس

پلی استیشن پلاس شامل سه رده مختلف می‌شود: اشتراک اولیه و استاندارد PS Plus حدود ۶۰ دلار (سالانه) قیمت دارد و شامل بازی‌های رایگان ماهانه، ذخیره‌سازی در فضای ابری و تخفیف‌های متنوع می‌شود. PS Plus Extra ماهانه ۱۵ دلار و سالانه ۱۰۰ دلار خواهد بود و حدود ۴۰۰ بازی (ترکیبی از عناوین انحصاری و ثردپارتی) را در اختیار شما قرار می‌دهد.

دیگر سطح سرویس پلی استیشن پلاس، پریمیوم نامیده می‌شود و گران‌ترین آن‌ها خواهد بود. در این سطح بازیکنان به بیش از ۷۰۰ بازی جدید و کلاسیک دسترسی خواهند داشت. برای دسترسی به نسخه پریمیوم شما باید ماهانه ۱۸ دلار و یا سالانه ۱۲۰ دلار بپردازید. سونی لیست اولیه بازی‌های این سرویس را منتشر کرده که پیشنهاد می‌کنیم آن را بررسی کنید. 

 سرویس جدید پلی استیشن پلاس از تاریخ ۳ خرداد در آسیا، ۱۲ خرداد در ژاپن، ۲۳ خرداد در آمریکای شمالی و جنوبی، و ۲ تیر در اروپا، استرالیا و نیوزلند راه‌اندازی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید