بازیکنان فیفا 22 می‌توانند باشگاه شخصی خود را ایجاد کنند، پیشرفت کلی Career Mode بازی

فیفا 22

EA Sports به صورت رسمی تایید کرد که بازیکنان در حالت Career Mode بازی فیفا 22 می‌توانند باشگاه شخصی خود را ایجاد کنند.

حالت Career Mode بازی‌های فیفا با هر نسخه جدید جذابیت خود را از دست می‌دهد و طرفداران به دنبال بهبود اساسی مورد نیاز این بخش هستند. با این وجود فیفا 22 پیشرفت‌های چشمگیری در گیم پلی بازی به وجود آورده است و به نظر می‌رسد برخی ویژگی‌های جالب دیگر نیز برای حالت کریر مد بازی معرفی کرده است.

فیفا 22

الکترونیک آرتز پیش از این به طور مختصر به قابلیت سفارشی سازی باشگاه‌ها در کریر مد فیفا 22 اشاره کرده است و آن‌ها اکنون به صورت رسمی تایید کردند که بازیکنان قادر خواهند بود در بازی امسال باشگاه خود را تاسیس و جزئیات بسیار زیادی را برای آن انتخاب کنند. با این وجود کاربران در فیفا 22 با انتخاب یک نام تیم مناسب، ایجاد پیراهن و ورزشگاه اختصاصی می‌توانند باشگاه شخصی خود را ایجاد کنند.

در قسمت ایجاد پیراهن بازیکنان می‌توانند از اشکال، الگوها و لوگوهای مختلفی استفاده و پس از آن با استفاده از رنگ‌بندی‌های مختلف ورزشگاه و عناصر اصلی آن مانند صندلی، تور و سایر موارد را شخصی سازی کنند. همچنین می‌توانند با انتخاب کردن مجموعه‌ای از آهنگ‌ها و سرود‌ها فضای داخلی ورزشگاه خود را طبق سلیقه شخصی تنظیم کنند. تمام این موارد قابل تنظیم در ابتدای هر فصل قابل تغییر است.

فیفا 22

بازیکنان تیم ساخته شده نیز به صورت تصادفی ایجاد می‌شوند و ملیت آن‌ها بر اساس لیگ انتخاب شده توسط کاربران تعیین می‌شود. همچنین می‌توانید بودجه اولیه خود را (حداکثر ۱ میلیارد از هر ارز مورد استفاده) تعیین کرده تا بازیکنان مورد نظر خود را مطابق با آن خریداری کنید. همچنین در هیئت مدیره تیم خود می‌توانید برخی اولویت‌های باشگاه را مشخص کنید، اگرچه برخی اولویت‌های خاص مانند موفقیت داخلی و قاره‌ای بر اساس رتبه باشگاه شما متفاوت خواهد بود.

بهبودهای دیگر این بخش شامل صحنه‌های جدید و بهتر در طول مذاکرات و نقل و انتقال بازیکنان، امکان شروع یا توقف جستجوی بازیکنان و برخی داستان‌های گسترده جدید می‌شود.

فیفا 22 در تاریخ ۹ مهر ماه برای کنسول‌های پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان، استیدیا و پی‌سی عرضه می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید