بازیگر سریال Reacher به جمع بازیگران سریع و خشن 10 پیوست

دهمین قسمت از مجموعه فیلم‌های سریع و خشن سال آینده اکران می‌شود

بازیگر سریال Reacher به جمع بازیگران سریع و خشن 10 پیوست

سایت ددلاین خبر داد که فیلم سریع و خشن 10 با اضافه کردن آلن ریچسون (ستاره سریال‌های Reacher و Titans) یک تغییر دیگر در جمع بازیگران خود ایجاد کرده است.

بعد از اینکه جاستین لین، کارگردان پیشین فیلم، پس از شروع پروسه تولید در ماه آپریل از ادامه همکاری باز زد، لویی لتریر (کارگردان فیلم هالک شگفت‌انگیز و سریال لایو اکشن لوپین در شبکه نتفلیکس) به عنوان کارگردان جدید معرفی شد.

جاستین لین ظاهرا به دلیل رفتار غیرحرفه‌ای و شرایط فیزیکی بد وین دیزل، ستاره فرنچایز، از کارگردانی سریع و خشن 10 استعفا داد و همین دلیلی بود که دواین «راک» جانسون نیز از سری خارج شده بود. با وجود برخی مشکلات در پشت صحنه، آلن ریچسون در نقشی ناشناخته، انرژی جدید بیشتری به فیلم آتی خواهد بخشید.

در حال حاضر ستارگان قابل توجه این فیلم شامل بازیگران جدیدی همچون بری لارسون (کاپیتان مارول)، جیسون موموآ (آکوامن) و دانیلا ملچیور (جوخه انتحار) هستند. علاوه بر دیزل، انتظار می‌رود اکثر بازیگران پیشین سری فیلم‌های سریع و خشن از جمله جوردانا بروستر، تایریس گیبسون، کریس «لوداکریس» بریجز و سونگ کانگ بازگردند، اما جان سینا هنوز بازگشت خود را تایید نکرده است.

فیلم Fast X دو قسمت دارد که گفته می‌شود پایان‌دهنده مسیر عناوین اصلی فرانچایز طولانی سریع و خشن خواهد بود. قسمت اول قرار است در تاریخ ۱۹ می ۲۰۲۳ (۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۲) در سینماها اکران شود و قسمت دوم یا همان Fast 11 جایی در سال ۲۰۲۴ منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید