بازیگر نقش اصلی سریال اسپین آف جان ویک مشخص شد

آشنایی با رییس جوان هتل کانتیننتال

بازیگر نقش اصلی سریال اسپین آف جان ویک مشخص شد

پس از آن که این هفته خبری مبنی بر حضور مل گیبسون در سریال اسپین آف جان ویک به نام The Continental منتشر شد، حال قرار است با بازیگر اصلی آن، یعنی کولین وودل آشنا شویم. قبلا گفته شد که سریال کانتیننتال نوعی پیش درآمد بر فیلم‌های جان ویک با بازی کیانو ریوز محسوب می‌شود که طبق تایید سازندگان، خود ریوز در آن حضور نخواهد داشت.

در این سریال ما با تاریخچه و گذشته هتل کانتیننتال که در فیلم‌ها دیده‌ایم آشنا می‌شویم. شخصیت اصلی The Continental نسخه جوان‌تر وینستون اسکات در سال ۱۹۷۵ در نیویورک خواهد بود. طبق گزارش ورایتی، کولین وودل قرار است نقش جوانی‌‌های وینستون اسکات که ایان مک‌شین آن را در فیلم‌های جان ویک بازی کرده بود، برعهده داشته باشد. وودل بیشتر برای ایفای نقش در عناوینی مانند The Flight Attendant، The Purge و The Call of the Wild شناخته می‌شود.

طبق گزارش ددلاین، بازیگران دیگر این اسپین آف شامل هوبرت پوینت دو ژور، جسیکا اَلین، نهونگ کیت، میشل پرادا و بن رابسون هستند که به تازگی به پروژه اضافه شده اند. The Continental قرار است یک برنامه ویژه یا مینی سریال سه قسمتی باشد که در سه شب و قسمت‌های ۹۰ دقیقه‌ای از شبکه Starz پخش می‌شود. در خطی از فیلمنامه می‌خوانیم:

وینستون یک مسیر مرگبار در دنیای اسرارآمیز نیویورک ترسیم می‌کند که در تلاش برای تصرف هتل مشهور، محل ملاقات خطرناک ترین جنایتکاران جهان است.

همان‌طور که می‌دانید علاوه بر این سریال، فیلم سینمایی John Wick 4 نیز در دست ساخت است اما فعلا تاریخ انتشار هیچ کدام را به صورت دقیق نمی‌دانیم.

دیدگاهتان را بنویسید