بازی‌های بیشتری از راکستار در راه نینتندو سوییچ هستند

بازاری بزرگ در انتظار راکستار

بازی‌های بیشتری از راکستار در راه نینتندو سوییچ هستند

در چند هفته گذشته شایعات زیادی در مورد راکستار وجود داشته و اکنون یک لیکر از این خبر داده که این استودیو قصد دارد بازی‌های بیشتری را برای نینتندو سوییچ منتشر کند.

به تازگی از این مطلع شده‌ایم که تاکنون 90 میلیون دستگاه نینتندو سوییچ در بازار به فروش رسیده که آن را به پلتفرمی مناسب برای خیلی از توسعه دهندگان و ناشرها تبدیل می‌کند. کمپانی نینتندو نیز از محبوبیت بازی‌های راکستار اطلاع دارد و با این توسعه دهنده روی استراتژی جدیدی برای پشتیبانی از نینتندو سوییچ کار می‌کند. از این رو Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition از همان روز اول روی نینتندو سوییچ در دسترس قرار خواهد گرفت.

حالا به نظر می‌رسد که سه‌گانه Grand Theft Auto تنها آغاز کار بوده و بازی‌‌های بیشتری نیز از این کمپانی در راه کنسول هایبرد نینتندو است. بر اساس منابع لیکری به نام SamusHunter2، نینتندو در این زمینه به صورت نزدیک با راکستار همکاری می‌کند. هدف از این همکاری این است که موتور بازی‌سازی RAGE برای نینتندو سوییچ پورت شود. از این رو راکستار قادر خواهد بود خیلی از عناوین خود را برای این کنسول منتشر کند.

اما یک سوال پیش می‌آید: راکستار چه بازی‌هایی را با انجین RAGE توسعه داده است؟ هر دو نسخه Red Dead Redemption، مکس پین 3، میدنایت کلاب، Grand Theft Auto 4 و Grand Theft Auto 5. از این رو احتمال عرضه تمام این عنوان روی نینتندو سوییچ وجود دارد. البته این موضوع به معنی اجرا این بازی‌ها روی پلتفرم نینتندو نیست، چون عناوینی مثل Grand Theft Auto 5 و Red Dead Redemption 2 به سخت‌افزار بسیار قدرتمندی نیاز دارند. با این وجود بازی‌هایی مثل نسخه اول Red Dead Redemption و Grand Theft Auto 4 می‌توانند با استقبال خوب بازیکنان روبه رو شوند.

راکستار

این شایعه به یک موضوع دیگر نیز می‌تواند ربط داشته باشد که کنسول نینتندو سوییچ 2 است. یک کنسول قوی‌ترِ سوییچ باید قادر باشد بازی‌های مدرن‌تر و به روزتر را اجرا کند. البته نباید این نکته را نادیده گرفت که با یک شایعه تایید نشده طرف هستیم و نمی‌توان به راحتی آن را قبول کرد. راکستار در حال حاضر تمام تمرکز خود را روی Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition قرار داده است. این بازی شامل بهبود و پیشرفت‌های بسیار زیادی می‌شود که و برای آشنایی بیشتر با آن مقاله ما با تیتر «هر آن‌چه که باید از ریمستر سه‌گانه GTA بدانید» را مطالعه کنید.

ریمستر سه گانه GTA در تاریخ ۲۰ آبان به صورت دیجیتالی و در تاریخ ۱۵ آذر به صورت فیزیکی برای پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس، نینتندو سوییچ و پی‌سی منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید