بازی‌های رایگان ماه آینده ایکس باکس گلد مشخص شدند

حضور بازی‌هایی که چندان شناخته‌شده نیستند

بازی‌های رایگان ماه آینده ایکس باکس گلد مشخص شدند

مایکروسافت به مناسبت فرا رسیدن سال نو میلادی بازی‌های جدیدی را برای مشترکین ایکس باکس گلد رایگان کرده که همه آن‌ها تم مشابه آینده‌نگرانه دارند.

بنابر گزارش سایت گیم اینفورمر، مایکروسافت برای ماه ژانویه چهار بازی جدید را رایگان کرده و مشترکین گلد ایکس باکس لایو و گیم‌پس یک ماه وقت دارند تا آن‌ها را به کتابخانه خود اضافه کنند. شما می‌توانید لیست این بازی‌ها را در زیر مشاهده کنید:

  • Radiant Silvergun: در دسترس از ۱ تا ۱۵ ژانویه (۱۱ تا ۲۵ دی ۱۴۰۰)
  • NeuroVoider: در دسترس از ۱ تا ۳۱ ژانویه (۱۱ دی ۱۴۰۰ تا ۱۱ بهمن ۱۴۰۰)
  • Aground: در دسترس از ۱۶ ژانویه تا ۱۵ فوریه (۲۵ دی ۱۴۰۰ تا ۲۵ بهمن۱۴۰۰)
  • Space Invaders Infinity Gene: در دسترس از ۱۶ تا ۳۱ ژانویه (۲۶ دی ۱۴۰۰ تا ۱۱ بهمن ۱۴۰۰)
ایکس باکس

NeuroVoider یک بازی دو نفره شوتر نقش‌آفرینی است و باید موج‌هایی از دشمنان رباتیک را از بین ببرید. Radiant Silvergun یک بازی شوتر اسکرولینگ عمودی است که برای اولین بار در سال ۱۹۹۸ به بازار منتشر شده بود. این عنوان برای اجرا روی کنسول‌های جدید مدرنیزه شده. Space Invaders Infinity Gene هم جدیدترین نسخه از فرانچایز Space Invaders محسوب می‌شود. Aground هم یک بازی متمرکز بر ساخت و ساز در میان ستارگان است.

شما هم‌اکنون تا یک هفته دیگر فرصت دارید تا بازی‌های رایگان ماه دسامبر را به کتابخانه خود اضافه کنید. مایکروسافت برای ماه جاری در کنار The Escapists 2 و بازی استراتژیک Tropico 5: Penultimate Edition دو بازی Orcs Must Die و Insanely Twisted Shadow Planet را هم رایگان کرده بود.

اطلاعاتی از بازی‌های رایگان ماه بعد پلی استیشن پلاس نیز لو رفته و به نظر می‌رسد که سونی قصد دارد Deep Rock Galactic و Dirt 5 را برای پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ و بازی Persona 5 Strikers را تنها برای پلی استیشن ۴ رایگان کند.

دیدگاهتان را بنویسید