بازی جدید استودیو کوانتیک دریم Star Wars Eclipse معرفی شد

ماجراجویی در دوران High Republic

بازی جدید استودیو کوانتیک دریم Star Wars Eclipse معرفی شد

در جریان مراسم گیم اواردز ۲۰۲۱ بازی جدید جنگ ستارگان Star Wars Eclipse معرفی شد که توسط استودیو کوانتیک دریم، خالق آثار Heavy Rain و Beyond Two Souls ساخته می‌شود.

جف کیلی در یکی از نمایش‌های اختصاصی و جدید از معرفی بازی‌ها در مراسم گیم اواردز اولین تریلر از بازی جدید سری جنگ ستارگان تحت عنوان Star Wars Eclipse را رونمایی کرد که همانطور پیش از این شایعه شده بود، توسط استودیو خلاق کوانتیک دریم در دست ساخت قرار دارد.

داستان Star Wars Eclipse در دوران High Republic خواهد گذشت. طرفداران سری جنگ ستارگان اطلاع دارند که High Republic ابتدای سال ۲۰۲۱ با کامیک بو‌ک‌ها، کتاب‌ها و شخصیت‌های جدید معرفی شد. و دوره High Republic به بازه زمانی صلح و آرامش، دویست سال پیش از اتفاقات سه‌گانه پیش‌درآمد گفته می‌شود که به لطف حضور قوی و موثر جِدای در کهکشان، در آرامش به سر می‌برند.

از دیگر شایعات حول این بازی که پیش از این منتشر شده بودند، می‌توان به این موارد اشاره کرد که ۱۸ ماه از پروسه ساخت آن می‌گذرد و Star Wars Eclipse اساساً هیچ شباهتی به Heavy Rain یا Detroit: Become Human ندارد. کلیدواژه‌های توصیف این اثر جدید شامل «اکشن-ماجراجویی»، «جهان باز» و «بخش آنلاین چندنفره» می‌باشد که از نظر تئوری نشان می‌دهد در قالب آثار پیشین کوانتیک دریم جای ندارد و یا آنکه احتمال دارد این استودیو شعبه‌ جدیدی مخصوص ساخت آن تاسیس کرده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید