بازی جدید سونیک در سال ۲۰۲۲ منتشر خواهد شد برای تمامی پلتفرم‌های اصلی

بازی سونیک

در رویداد SXSX 2019 تاکاشی لیزوکا، رییس استودیو Sonic Team، اعلام کرد یک بازی جدید از خطوط اصلی سونیک در دست ساخت قرار دارد اما از آن زمان تا امروز هیچ اطلاعاتی از این عنوان دریافت نکرده بودیم. حال سگا در سالگرد ۳۰ سالگی این شخصیت دوست‌داشتنی مشخص کرده بازی جدید سونیک جایی در ۲۰۲۲ برای کنسول‌های نسل هشتم، نهم، سوییچ و پی‌سی منتشر خواهد شد.

آخرین بازی که Sonic Team ساخته Sonic Forces محسوب می‌شود که سال ۲۰۱۷ راهی بازار گردید. در حالی که این بازی بهبودهای مختلفی نسبت به نسخه قبلی داشت اما مورد انتقاد طرفداران و منتقدان قرار گرفت. پیش از آن این استودیو بازی بسیار ضعیف Sonic Lost World را برای پی‌سی و Wii U منتشر کرده بود.

بازی سونیک
بازی سونیک

با این حال آن‌ها تنها به خاطر چند بازی ضعیف از سونیک شناخته نشده‌اند و قبل عناوین نام‌برده، Sonic Team برخی از برترین بازی‌های سری مثل Sonic Unleashed، Sonic Colors و Sonic Generations را به مخاطبان هدیه داده بود.

در جریان رویداد سالگرد ۳۰ سالگی سونیک، سگا همچنین نسخه ریمستر Sonic Colors (برای عرضه در ۱۶ شهریور) و مجموعه انیمیشنی Sonic Colors Rise of the Wisps را معرفی نمود.

نهایتا، هنوز هم اطلاعات خاصی از بازی جدید سونیک در دسترس نیست و فقط می‌دانیم جایی در ۲۰۲۲ برای پی‌سی، سوییچ، پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس/اس منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید