بازی جدید Call of Duty به صورت میان‌نسلی پاییز امسال عرضه می‌شود که البته به دور از انتظار نیز نیست

طبق گزارش‌های ارائه شده به نظر می‌رسد بازی جدید Call of Duty به شکل میان‌نسلی (Cross-Gen) در دسترس کنسول‌های نسل هشتم و نهم قرار خواهد گرفت.

«دنیل آلگره»، رئیس و مدیر ارشد اکتیویژن، در جلسه اخیر خود تایید کرد که آخرین بازی آن‌ها از فرنچایز محبوب Call of Duty همچنان قرار است در سه ماهه آخر سال ۲۰۲۱ عرضه شود. جزئیات دیگری نیز در این جلسه عنوان شد که می‌توان عرضه آن برای کنسول‌های پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس و پی‌سی اشاره کرد.

بازی جدید Call of Duty

او گفت:

تیم‌های ما همچنان روی توسعه نسخه جدید Call of Duty برای انتشار در سه ماهه چهارم کار می‌کنند. ما معتقدیم که این بازی با استقبال بسیار زیاد طرفداران روبرو خواهد شد.

همچنین در ادامه صحبت‌های خود عنوان کرد:

علاوه بر راه‌اندازی یک تجربه عالی و بدون نقص برای کنسول‌های کنونی و نسل گذشته، ما روی کامل کردن وارزون و برقراری ارتباط مستقیم با بازیکنان از طریق ارائه محتوای جدیدتر تمرکز کرده‌ایم.

اکتیویژن حداقل در چند ماه گذشته تیتر آشنای بسیاری از اخبار بوده است. تقریبا دو هفته گذشته بود که اعلام شد در اکتیویژن بلیزارد به طور گسترده‌ای آزار جنسی زنان جریان داشته است. همین موضوع بزرگترین طوفان خبری را برای این شرکت به وجود آورده است که باید دید این امر چگونه روی شرکت تاثیر گذار خواهد بود. در گزارش‌های مختلفی اعلام شده بود که کارمندان اکتیویژن بلیزارد پس از اتفاقات گذشته و اتهامات آزار جنسی، با نوشتن یک نامه سرگشاده، این کار را نفرت‌انگیز و توهین‌آمیز خواندند.

آن طور که شایعات تاکنون گزارش کرده‌اند، بازی جدید Call of Duty اواخر این ماه با نام احتمالی Vanguard معرفی خواهد شد. اگر شایعات درست باشد، بازی به جنگ جهانی دوم برمی‌گردد و توسط Sledgehammer Games توسعه داده می‌شود. لازم به ذکر است که این استودیو توسعه‌دهنده بازی Call of Duty: WWII نیز بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید