You are currently viewing بازی سایلنت هیل برای اندروید Silent Hill ps1 نسخه تبدیلی از پلی استیشن

بازی سایلنت هیل برای اندروید Silent Hill ps1 نسخه تبدیلی از پلی استیشن

دانلود بازی اندرویدی “سایلنت هیل 1” برای موبایل (تبدیل شده از پلی استیشن) با قابلیت هایی همچون ذخیره سازی و لود کردن بازی در هر نقطه و لحظه ای از بازی، فشرده سازی شده ی ویژه، کد تقلب (درصورت داشتن فایلش) و …

سایلنت هیل(به انگلیسی: Silent Hill) اولین بازی از سری سایلنت هیل است که توسط کیچیرو تویاما طراحی و در سال ۱۹۹۹ توسط کونامی برای پلی‌استیشن منتشر شد.

بازی Silent Hill یکی از بازی های سبک Survival Horror و ترسناک است که برای اولین بار در سال 1999 توسط Keiichiro Toyama طراحی و خلق شد و توسط شرکت Konami به بازار عرضه شد.

طراحی و ساخت این بازی را گروهی با نام Team Silent که در داخل شرکت کونامی ایجاد شده‌ بودند برعهده گرفتند و چهار بازی اول این سری را تولید کرد.سایلنت هیل نام شهری است متروک، که تاریخچه آن‌ را میتوان در لا به‌ لای کتاب‌ها و خاطراتی که در نقطه‌های خاصی از این شهر پراکنده هستند مطالعه کرد.

از ویژگی‌های بارز این مجموعه، سناریوی منسجم، داستانی مبتنی بر نشانه‌های روانشناختی و وحشت‌آفرینی عمیق است که باعث شده این بازی به یکی از بزرگترین بازی های ژانر وحشت تبدیل شود.

Silent Hill 1 ابتدا برای کنسول PS1 تولید شد و میتوان گفت که شروعی بسیار موفق داشت، زیرا در چند سال اخیر که بازی ها بسیار پیشرفته و موتور گرافیکی آنها فوق العاده قدرتمند شده اند، بازی تپه خاموش که در سال 2003 منتشر شد یک بازی حرفه ای در آن زمان محسوب میشد.

داستان بازی از آنجایی شروع میشود که هری میسون و دخترش در یک شهر کوچک در حال رفت و آمد هستند که ناگهان با یک تصادف جدی روبه رو میشوند و پس از آنکه هری به هوش میاید متوجه میشود که دخترش شریل گم شده است. بنابران تصمیم میگیرد دخترش را در شهر نفرین شده یاسلنت هیل پیدا کند.

این بازی دارای حجم کمی است و به راحتی میتوانید آن را دانلود و نصب کنید.

مهم ترین ویژگی های بازی Silent Hill 1:

– گرافیک مناسب بازی با وجود حجم کم

– سبک جنگی و ترسناک بازی

– محیط دلهره آور و تاریک

– ایحاد ترس القایی در طول مراحل

– مدت زمان طولانی بازی

– صداگذاری ترسناک و دلهره آور

دیدگاهتان را بنویسید