بازی Assassin’s Creed Mirage شامل فوتو مد می‌شود

بغداد آماده عکاسی شده

بازی Assassin’s Creed Mirage شامل فوتو مد می‌شود

فوتو مد در چند سال گذشته به یک ویژگی محبوب بین بازیکنان تبدیل شده و از همان ابتدای عرضه بازی اساسینز کرید میراژ (Assassin’s Creed Mirage) در دسترس قرار خواهد داشت. 

سری بازی Assassin’s Creed در سال‌های اخیر شامل فوتو مدهای بسیار خوبی بودند و  اساسینز کرید میراژ نیز از این قضیه مستثنی نیست. ژان لوک سالا (Jean-Luc Sala)، کارگردان هنری بازی، با شرکت در یک جلسه پرسش و پاسخ در ردیت، اعلام کرد که Assassin’s Creed Mirage از همان ابتدا شامل فوتو مد می‌شود.

 ژان لوک سالا به این نکته اشاره کرد که فوتو مد در اساسینز کرید میراژ تقریبا مشابه با بازی Assassin’s Creed Valhalla (عرضه شده در سال ۲۰۲۰) خواهد بود. البته باید به این نکته اشاره کنیم که استودیو یک فیلتر بصری نوستالژیک نیز برای بازی طراحی کرده است و شما می‌توانید از آن در فوتو مد نیز استفاده کنید.

بازی Assassin’s Creed Mirage

از Assassin’s Creed Mirage که توسط یوبیسافت بوردو ساخته می‌شود، به‌عنوان نامه‌ای عاشقانه برای بازی‌های اصلی اساسینز کرید یاد شده است. این بازی روی پارکور و مخفی‌کاری تمرکز دارد و به ریشه‌های اکشن و ماجراجویی این فرانچایز باز می‌گردد. از این رو نباید انتظار یک تجربه نقش آفرینی بزرگ مثل Odyssey و Valhalla را داشته باشید. .

Assassin’s Creed Mirage در ۱۲ اکتبر (۲۰ مهر ماه) برای ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵ و پی‌سی منتشر می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید