بازی Battlefield 6 برای پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان عرضه نمی‌شود ! فراموش کردن نسل هشتم !

چند ماه پیش اندرو ویلسون (Andrew Wilson)، مدیرعامل الکترونیک آرتز، اعلام کرد که انتظار دارد بازی Battlefield 6 در پاییز سال ۲۰۲۱ به بازار عرضه شود.

با اعلام این خبر شایعات در مورد Battlefield 6 افزایش پیدا کرده و هر چند وقت یک بار اخبار مختلفی از این بازی منتشر می‌شود. بیشتر شایعات و اخبار جنبه مثبت داشته و به ویژگی‌های بازی اشاره می‌کنند، ولی جدیدترین خبر منتشر شده می‌تواند خیلی‌ها را ناراحت کنند.

طرفداران سری بتلفیلد با تام هندرسون (Tom Henderson) آشنا هستند و او یک لیکر معتبر محسوب می‌شود. هندرسون چندی پیش درباره تخریب پذیری بخش چندنفره بازی و جریان داشتن بخشی از کمپین داستانی آن در ژاپن صحبت کرده بود. اما جدیدترین توییت او می‌تواند دارندگان پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان را ناراحت کند.

او گفته است که تاکنون هیچ خبری از عرضه بازی Battlefield 6 برای کنسول‌های نسل هشتم نشنیده و باور دارد که این اتفاق رخ نخواهد داد. هندرسون در ادامه گفت که همچنان باور دارد بازی از روز عرضه به سرویس گیم پس اضافه خواهد شد، اما تنها روی کنسول ایکس باکس سری ایکس/اس و پی‌سی در دسترس قرار خواهد گرفت.

بازی Battlefield 6

مدیر عامل الکترونیک آرتز در مصاحبه چند ماه پیش نیز در مورد سخت‌افرار قدرتمند پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/اس صحبت کرده بود و هیچ اشاره‌ای به کنسول‌های نسل قبلی نکرد. تام هندرسون به منابع خودش اشاره نکرده و نمی‌توان از صحت حرف‌های او مطمئن بود.

بازی Battlefield 6 هم‌اکنون برای عرضه در پاییز سال ۲۰۲۱ در دست توسعه قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید