بازی Cyberpunk 2077 یک پایان جدید دریافت خواهد کرد

سرنوشت جانی و V تغییر می‌کند؟

بسته الحاقی فنتوم لیبرتی (Phantom Liberty) کمتر از سه ماه دیگر برای سایبرپانک ۲۰۷۷ (Cyberpunk 2077) منتشر می‌شود و قرار است پایانی جدید به بازی اضافه کند

در فنتوم لیبرتی شاهد حضور ادریس البا هستیم و کیانو ریوز هم در نقش جانی سیلورهند بازمی‌گردد و بازیکنان می‌توانند منطقه جدیدی از نایت سیتی به نام داگ‌ تاون را کشف کنند. فنتوم لیبرتی چیزی بیشتر از یک DLC ساده است و تمام نقاط نایت سیتی را تغییر خواهد داد. یکی از این تغییرات پایان جدید برای داستان اصلی سایبرپانک است که حسابی جلب توجه کرده است. 

این خبر طرفداران را امیدوار کرده بود که جانی و شخصیت V سرنوشت متفاوتی داشته باشند، اما این موضوع توسط استودیو رد شده است. یکی از توسعه دهندگان بازی Cyberpunk 2077 در مصاحبه با سایت The Gamer خاطر نشان کرد که سرنوشت این شخصیت‌ها تغییر نمی‌کند و آن‌ها داستان اصلی را عوض نخواهند کرد. 

به نظر می‌رسد که سیاست‌ بازاریابی سی دی پراجکت رد نسبت به گذشته تغییر کرده و سعی کرده بازیکنان را بیشتر با گیم‌پلی فنتوم لیبرتی و تغییرات جهان آشنا کند. استودیو تصمیم گرفته که کمپین‌های بازاریابی کوتاه‌تری را در ماه‌های منتهی به عرضه برگزار کند تا اشتباهات گذشته تکرار نشوند. 

بازی Cyberpunk

رابط کاربری و تجربه کلی بازی نیز متفاوت خواهد بود و حتی در نحوه رفتار دشمنان نیز تغییراتی لحاظ شده است. هوش مصنوعی سایبرپانک نیز تا حد زیادی گسترش یافته و سیستم پلیس کاملا بازسازی شده‌ است. البته تمام این تغییرات با هزینه قابل توجهی همراه است و شما برای خرید فنتوم لیبرتی باید ۳۰ دلار هزینه کنید. 

بسته الحاقی Cyberpunk 2077: Phantom Liberty در تاریخ ۲۶ سپتامبر ۲۰۲۳ (۴ مهر ۱۴۰۲) عرضه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید