بازی Evil Dead: The Game تا سال آینده تاخیر خورد همچنین حالت تک نفره بازی در دست توسعه قرار دارد

بازی Evil Dead: The Game

استودیو Saber Interactive اعلام کرد که بازی Evil Dead: The Game سال آینده عرضه می‌شود و آن‌ها در حال کار روی حالت تک نفره بازی هستند.

تولید بازی Evil Dead: The Game که بر اساس مجموعه‌ فیلم‌های ترسناک Evil Dead و سریال اسپین آف آن یعنی Ash vs. Evil Dead در حال ساخت است برای اولین بار دسامبر ۲۰۲۰ اعلام شد و قرار بود تا پایان سال جاری منتشر شود. با این وجود ناشر بازی Saber Interactive در حساب توییتر خود اعلام کرد که بازی تا سال آینده تاخیر خورده است.

بازی Evil Dead: The Game

در این توییت رسمی توسعه‌دهندگان اعلام کردند که تاخیر به وجود آمده برای تیم زمان بیشتری فراهم می‌کند تا از تجربه نهایی بازی اطمینان داشته باشند. علاوه بر این توسعه‌دهندگان بازی از این زمان اضافی به وجود آمده استفاده خواهند کرد و حالت تک نفره‌ای را به بازی اضافه می‌کنند تا بازیکنان بدون نیاز به اینترنت نیز بتوانند نیروهای تاریکی را شکست دهند.

تاکنون اعلام شده بود که در Evil Dead: The Game بازیکنان می‌توانند شخصیت‌های خوب و شخصیت‌های تاریک و شرور داستان را انتخاب کنند.

استودیو توسعه دهنده بازی همچنین در این اعلامیه قول می‌دهد که ویدیو گیم پلی بعدی بازی با حضور «بروس کمپبل» به زودی منتشر خواهد شد. کمپبل راوی اصلی Evil Dead: The Game است و شخصیت او «اش ویلیامز» یکی از شخصیت‌های خوب قابل انتخاب در بازی محسوب می‌شود.

Evil Dead: The Game هم اکنون در حال توسعه است و سال آینده در دسترس کنسول‌های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، نینتندو سوییچ، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس و پی‌ سی قرار خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید