بازی Forza Horizon 6 در دست ساخت قرار دارد

اما تمرکز همچنان روی ریبوت Fable است

بازی Forza Horizon 6 در دست ساخت قرار دارد

خبر خوبی برای طرفداران بازی های ریسینگ داریم و به نظر می‌رسد که استودیو Playground Games کار روی Forza Horizon 6 (فورتزا هورایزن ۶) را آغاز کرده است.

سال پیش شاهد عرضه بازی Forza Horizon 5 به بازار بودیم که با استقبال بسیار خوب بازیکنان و منتقدان روبرو شد. از طرف دیگر Playground Games مشغول توسعه ریبوت سری Fable است اما ظاهرا فورتزا هورایزن را فراموش نکرده است. اکنون فراخوانی از سوی این توسعه‌دهنده منتشر شده که نشان می‌دهد آن‌ها برای یک بازی جدید به دنبال نیرو هستند.

عضو جدید قرار است به تیم فورتزا اضافه شود که یعنی با یک بازی معرفی نشده یا Fable طرف نیستیم. این فرد در طراحی مراحل بازی نقشی اساسی خواهد داشت و وظیفه رهبری و آموزش به دیگر اعضای تازه‌کار استودیو نیز برعهده او قرار می‌گیرد. از آنجایی که پلی‌گراند گیمز به دنبال یک عضو ارشد است، به‌نظر می‌رسد اکثر اعضای اصلی تیم مشغول کار روی ریبوت فیبل هستند.

بازی Forza Horizon 6

اینکه ساخت Forza Horizon 6 آغاز شده اصلا تعجب برانگیز نیست و با توجه به موفقیت‌های تاریخی نسخه پیشین، انتظار یک بازی بسیار خوب دیگر را نیز باید داشته باشید. البته این عنوان در آینده نزدیک به بازار عرضه نخواهد شد و انتشار آن برای کنسول ایکس باکس وان ممکن به نظر نمی‌رسد.

دیدگاهتان را بنویسید