بازی Forza Motorsport استانداردهای جدیدی برای این ژانر تعیین می‌کند

انقلاب بزرگی در راه است

بازی Forza Motorsport استانداردهای جدیدی برای این ژانر تعیین می‌کند

همانطور که می‌دانید نسخه جدیدی از فورتزا موتوراسپورت (Forza Motorsport) در دست ساخت قرار دارد و طرفداران زیادی چشم انتظار این بازی هستند. 

اکنون مت بوتی (Matt Booty)، رئیس استودیوهای بازی‌سازی ایکس باکس، به تمجید از فورتزا موتوراسپورت پرداخته است. نسخه‌های پیشین Forza Motorsport همگی بازخوردهای بسیار خوبی کسب کرده‌اند و این موضوع کار استودیو Turn 10 را برای ساخت یک بازی بهتر، بسیار سخت می‌کند.

ما یک بررسی واقعا جامع از Forza Motorsport انجام دادیم. این بازی شگفت انگیز است و باز هم قرار است تعیین کننده انتظارات از بازی‌های مسابقه‌ای شبیه‌سازی و رقابتی باشد. با وجود تکنولوژی‌های پیشرفته‌ای مثل رهگیری پرتو نور، اما بعضی چیزها تغییر نکرده‌اند. 

بسیاری از فرآیندها در مورد نحوه ساخت یک پیست، نحوه کار تیم‌ها در محیط‌های مختلف، سطح پیست و اتومبیل‌ها و بسیاری از کارهای دیگر هنوز یکسان هستند.

بازی Forza Motorsport

استودیو تصمیم گرفته تمام پیست‌ها جدید و قدیمی را از پایه توسعه دهد تا بهترین جلوه‌های بصری را داشته باشند. آب و هوا روی گیم‌پلی بازی تاثیر بسیار زیادی دارد و اصطکاک، کشش و جنبه‌های دیگری را تغییر می‌دهد. Turn 10 لاستیک ماشین را هم به روزرسانی کرده و اکنون ۸ نقطه تماس با پیست دارند.

فورتزا موتوراسپورت (Forza Motorsport) بهار سال ۲۰۲۳ برای ایکس باکس سری ایکس/اس و پی‌سی منتشر می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید