بازی God of War: Ragnarok تک‌شات خواهد بود

تجربه بدون وقفه از ابتدا تا انتها، همانند نسخه قبلی

بازی God of War: Ragnarok تک‌شات خواهد بود

چند روز پیش سونی با کنفرانس خود و نمایش بازی های جدید حسابی طرفداران را هیجان زده کرد و بدون شک God of War: Ragnarok گل سرسبد آن مراسم بود.

نسخه قبلی خدای جنگ که در سال ۲۰۱۸ به بازار منتشر شد با تغییرات زیادی همراه بود. استقبال بازیکنان و منتقدان از این بازی بسیار زیاد بود و همین موضوع انتظارات از God of War: Ragnarok را بالا برده است. این بازی همچنین قرار است به داستان اساطیر اسکاندیناوی و احتمالا کریتوس پایان دهد. God of War: Ragnarok برای این کار از پایه‌ها محکم نسخه قبلی استفاده و ایده‌های جدیدی نیز به آن اضافه می‌کند.

از آنجایی که کوری بارلوگ کارگردانی God of‌ War‌ Ragnarok را برعهده ندارد و اریک ویلیامز (Eric Williams) این کار را انجام خواهد داد، باید انتظار تغییرات مشخصی را داشته باشید. با این وجود یکی از چیزهایی که تغییر نمی‌کند، دوربین تک‌شات (One Shot) بازی است. نسخه سال ۲۰۱۸ این ویژگی را به بازی معرفی کرد و اکنون مت سوفوس (Matt Sophos)، کارگردان روایت داستانی بازی، بازگشت آن را تایید کرده است.

بازی God of War: Ragnarok

یکی از کاربران در توییتر این سوال را مطرح کرد: آیا بازی God of‌ War:‌ Ragnarok کات‌سین خواهد داشت؟ مت سوفوس در جواب سوال این کاربر گفت که بازی جدید خدای جنگ وان شات خواهد بود. یعنی اینکه تمام تجربه بازی از ابتدا تا انتها بدون وقفه خواهد بود. این موضوع فقط در بازی خدای جنگ دیده نمی‌شود و ریمیک Dead Space نیز به همین صورت در دست ساخت قرار دارد.

God‌ of‌ War Ragnarok دنباله مستقیم نسخه قبلی است که به داستان کریتوس و پسرش در نه قلمرو اساطیر اسکاندیناوی می‌پردازد. بین این دو نسخه چند سال فاصله وجود دارد و آترئوس بزرگ‌تر شده است. به نظر می‌رسد که استودیو سانتا مونیکا علاوه‌بر خدای جنگ، روی پروژه دیگری نیز کار می‌کند که کوری بارلوگ هدایت آن را برعهده دارد.

بازی God of War Ragnarok جایی در سال ۲۰۲۲ برای پلی استیشن ۵ و پلی استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

واکسن نزنید! اطلاعات مهم و اضطراری در اینجا (کلیک کنید) !!

دیدگاهتان را بنویسید