بازی God of War Ragnarok پایانی غافلگیر‌کننده خواهد داشت

یک داستان احساسی و حماسی از ماجراجویی‌های پدر و پسر

بازی God of War Ragnarok پایانی غافلگیر‌کننده خواهد داشت

بدون شک God of War Ragnarok یکی از مورد انتظارترین بازی های سال آینده است و اکنون اطلاعات جدیدی از آن در دسترس ما قرار دارد.

بنابر ادعای کارگردان God of War Ragnarok، این بازی داستان اساطیر اسکاندیناوی را برای کریتوس و پسرش به پایان خواهند رساند و پایانی غافلگیرکننده و غیر قابل اجتناب بر ماجراجویی حماسی آن‌ها خواهد بود. از زمان رونمایی God of War Ragnarok نظریه‌های زیادی در مورد داستان آن وجود داشته‌ است، اما هنوز هیچ اطلاعات دقیقی در این زمینه نداریم. با این وجود کارگردان جدید بازی، اریک ویلیامز، باور دارد که طرفداران خدای جنگ از پایان رگناروک شگفت زده خواهند شد. 

اریک ویلیامز به تازگی با سایت IGN مصاحبه‌ای داشته و اعلام کرد که سانتا مونیکا می‌خواهد یک داستان بسیار احساسی و حماسی در مورد پدر و پسر، سفر و درگیری‌های داخلی آن‌ها بگوید. بازیکنان قرار است برش‌های چشمگیری از زندگی آن‌ها و نحوه برخورد با احساساتشان را مشاهده کنند و برای تیم بسیار مهم است که به طور همزمان، پایانی مناسب برای هر دو عنوان به وجود آورند.

کیرتوس و تیر در بازی God of War Ragnarok

ویلیامز باور دارد که چیزهای پیش پا افتاده می‌توانند به اندازه رویدادهای بزرگ جالب باشند و به همین خاطر شما می‌توانید انتظار داستان شخصی‌‌تری از کریتوس و پسرش را داشته باشید. استودیو سانتا مونیکا تجربه‌ای را خلق می‌کند که سازوار نام خدای جنگ باشد. ویلیامز در انتها بار دیگر تایید کرد که رگناروک در بازی رخ خواهد داد.

God‌ of‌ War Ragnarok دنباله مستقیم نسخه قبلی است که به داستان کریتوس و پسرش در نه قلمرو اساطیر اسکاندیناوی می‌پردازد. بین این دو نسخه چند سال فاصله وجود دارد و آترئوس بزرگ‌تر شده است. این توسعه دهنده همچنین برای عمق بخشیدن به سیستم مبارزات بازی اجازه شخصی‌سازی سلاح‌ها و ابزارهای کریتوس را نیز به بازیکنان می‌دهد. به طور کلی سیستم مبارزات بازی God of War Ragnarok متنوع‌تر و از نظر تاکتیکی سخت‌تر از قبل شده است. همچنین به نظر می‌رسد که استودیو سانتا مونیکا علاوه‌بر خدای جنگ، روی پروژه دیگری نیز کار می‌کند که کوری بارلوگ هدایت آن را برعهده دارد.

بازی God of War Ragnarok جایی در سال ۲۰۲۲ برای پلی استیشن ۵ و پلی استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید