بازی GTA 6 احتمالا آسمان‌ خراش‌های تخریب‌پذیر خواهد داشت

طبق بررسی لیست جدید استخدام راکستار

بازی GTA 6 احتمالا آسمان‌ خراش‌های تخریب‌پذیر خواهد داشت

استودیو راکستار به‌تازگی یک لیست استخدام منتشر کرده که بر اساس آن می‌توان گفت بازی معرفی نشده GTA 6 (جی تی ای ۶) شامل آسمان‌ خراش‌ها و ساختمان‌های تخریب‌پذیر خواهد بود.

در این لیست راکستار خواهان استخدام یک هنرمند جلوه‌های بصری است تا به ساخت جلوه‌های پیچیده محیطی مثل «آسمان خراش‌های در حال سقوط» تا «باران در حال ریزش از روی یک ساختمان» کمک کند.

در لیست استخدام راکستار می‌خوانیم:

ما به زندگی بخشیدن به محیط‌ها، شخصیت‌ها، اسلحه‌ها، وسایل نقلیه و بسیاری دیگر کمک می‌کنیم. جلوه‌های ویژه کمک می‌کنند بازیکن در یک دنیا باورپذیر غرق شود، از جلوه‌های محیطی مثل حشرات دور بازیکن و باران در حال بارش از ساختمان‌ها گرفته تا وقایع تخریبی مقیاس بزرگ مثل آسمان خراش‌هایی که فرو می‌ریزند.

بازی GTA 6

همان‌طور که در جریان هستید تا امروز شایعات و اخبار بسیار متعددی از بازی معرفی نشده GTA 6 شنیده‌ایم و هنوز نمی‌توان به هیچ یک از آن‌ها به صورت ۱۰۰ درصدی اطمینان کرد. با این حال، خبری که امروز به دستمان رسیده باتوجه به بلندپروازی‌های همیشگی راکستار و انتظارات بالایی که از نسخه بعدی GTA وجود دارد کاملا منطقی به‌نظر می‌رسد.

در اخبار مرتبط، هواداران منتظر انتشار ریمستر سه‌گانه GTA هستند که چندی پیش رسما معرفی شد. راکستار قصد دارد این باندل ریمستر را که شامل GTA III، Vice City و San Andreas می‌شود به‌زودی برای پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ، پی‌سی و گوشی‌های هوشمند عرضه کند.

دیدگاهتان را بنویسید