بازی Halo 3 همچنان نقشه‌های جدیدی دریافت می‌کند

بازسازی یکی از نقشه‌های قدیمی بازی

بازی Halo 3 همچنان نقشه‌های جدیدی دریافت می‌کند

هرچند بازی Halo 3 در سال ۲۰۰۷ منتشر شد اما اکنون ۱۳ سال بعد 343 Industries همچنان نقشه‌های جدیدی برای آن عرضه می‌کند. این بار استودیو توسعه‌دهنده بازسازی نقشه کلاسیک Halo 2 را به نسخه Master Chief Collection بازی Halo 3 اضافه کرده است.

343 در یک پست انجمن‌های رسمی Halo تمام تغییرات، اضافات و ویژگی‌های جدیدی که شامل بخشی از فصل هشتم Master Chief Collection خواهد بود را بیان کرد. یکی از موارد قابل توجهی که قرار است به بازی اضافه شود نقشه جدیدی برای Halo 3 با نام Icebox است.

بازی Halo

Icebox نسخه بازسازی شده نقشه برفی Turf از Halo 2 است و شهر تیومن از کشور روسیه را نشان می‌دهد. البته این اولین باری نیست که 343 تصمیم به بازسازی محتوای قبلی خود می‌کند زیرا در آوریل گذشته نقشه Waterfall از Halo Online برای بازی Halo 3 منتشر شده بود.

علاوه بر نقشه جدید، نسخه آزمایش عمومی آینده همچنین Halo Combat Evolved HUD کلاسیک را با پشتیبانی از وضوح 4K به همراه گزینه فعال یا غیرفعال کردن آن و کمپین‌های جدیدی برای Halo 3 اضافه می‌کند. هنوز مشخص نیست که این محتواها به بازی آینده Halo Infinite ارتباطی داشته باشند زیرا 343 اطلاعات بسیار کمی را به اشتراک گذاشته است.

343 همچنین اعلام کرد که گزینه‌های بیشتری برای حالت Firefight بازی Halo 3: ODST در این آزمایش ارائه خواهد شد. تمام موارد اشاره شده توسط 343 را در وبلاگ Halo می‌توانید بخوانید.

Halo Infinite در تاریخ ۸ دسامبر (۱۷ آذر) برای ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس وان و پی‌سی عرضه خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید