بازی Marvel’s Avengers آخر هفته به گیم پس اضافه می‌شود

ارائه بازی اصلی در کنار تمام دی‌ال‌سی‌ها و محتوای پس از عرضه

بازی Marvel’s Avengers آخر هفته به گیم پس اضافه می‌شود

مایکروسافت اعلام کرد که بازی Marvel’s Avengers پنج شنبه، ۳۰ سپتامبر (۸ مهر) به ایکس باکس گیم پس اضافه خواهد شد.

هانتر وولف، مدیر اجتماعی استودیو Crystal Dynamics گفت: «هر بازیکنی با عضویت در سرویس ایکس باکس گیم پس می‌تواند بازی کامل و تمام قهرمان‌ها و ماموریت‌های آن را تجربه کند.» بنابراین تمام چهار کمپین داستانی منتشر شده برای بازی که بازیکنان در آن توانایی کنترل شخصیت‌های مختلف را دارند نیز در دسترس کاربران ایکس باکس قرار خواهد گرفت.

بازی Marvel's Avengers

وولف اضافه کرد:

بازی Marvel’s Avengers یک بازی در حال تحول است که به صورت مداوم بروزرسانی‌هایی برای آن منتشر می‌شود و قهرمانان، ماموریت‌ها، ویلن‌ها، کمپین‌ها و رویدادهای جدیدی را به بازی اضافه می‌کند و اعضای ایکس باکس گیم پس می‌توانند تمام آن‌ها را تجربه کنند.

البته این موضوع شامل تمام محتواهای منتشر شده نمی‌شود و بازیکنان به بسته الحاقی آینده Spider-Man که اخیرا تایید شد تا آخر سال ۲۰۲۱ منتشر می‌شود، دسترسی نخواهند داشت.

جدیدترین بسته الحاقی بازی Marvel’s Avengers در ماه آگوست تحت عنوان Black Panther – War for Wakanda منتشر شد که یک قهرمان و لباس جدید، ویلن و دشمنان جدید از جمله Klaw، محتوای داستانی جدید، محیط جدید برای اکتشاف، به علاوه ماموریت‌های تک نفره یا چندنفره Drop Zone و Threat Sector جدیدی را به بازی اضافه می‌کرد.

دیدگاهتان را بنویسید