بازی Microsoft Flight Simulator Game of the Year Edition معرفی شد

هواپیماها، فرودگاه‌ها و ماموریت‌های جدید

بازی Microsoft Flight Simulator Game of the Year Edition معرفی شد

بازی Microsoft Flight Simulator با عرضه روی پی‌سی در سال گذشته، توانست این فرانچایز محبوبِ مایکروسافت را دوباره زنده کند و لانچ بسیار موفقی داشت.

چند ماه پیش این بازی برای کنسول‌های ایکس باکس نیز منتشر شد و اکنون قرار است یک نسخه دیگر از آن نیز به بازار منتشر شود. ساعاتی پیش مایکروسافت به صورت رسمی بازی Microsoft Flight Simulator Game of the Year Edition را معرفی کرد. این نسخه از بازی شامل بازی اصلی، تمام آپدیت‌های آن و محتوای جدید می‌شود. پنج هواپیما جدید در انتظار بازیکنان هست که بوئینگ F/A-18 Super Hornet، ولوسیتی، پیلاتوس  PC-6 Porter، کاب‌ کرفتر NX Cub و Aviat Pitts Special S1S نام دارند.

هشت فرودگاه نیز در راه بازی هستند که شامل فرودگاه‌های لایپزیگ/هاله، آلگائو ممینگن و کاسل در آلمان؛ فرودگاه‌های لوگانو، زوریخ و لوزرن-برومونستر در سوئیس؛ پایگاه نیروی فضایی پاتریک و ایستگاه هوایی نیروهای دریایی میرامار در ایالات متحده می‌شود. مایکروسافت چندین ماموریت Discovery Flight نیز توسعه داده که به شهرهای هلسینکی، فرایبورگ در بریس گائو، مکه، مانیومنت ولی، سنگاپور و کوه کوک مربوط می‌شود.

نسخه بازی سال Microsoft Flight Simulator از ویژگی‌های دیگری نیز بهره می‌برد که سیستم آب و هوای بهبود یافته، دسترسی زودهنگام به DX12 و سیستم پخش مجدد حالت توسعه دهنده هستند. مایکروسافت شهرهای هلسینکی (فنلاند)، فرایبورگ بریس گائو (آلمان)، برایتون، دربی، ایستبورن، نیوکاسل و ناتینگهام (انگلستان) و اوترخت (هلند) به صورت کاملا فتوگرامتری شده در بازی قرار داده است. نکته قابل توجه این است که دارندگان بازی اصلی روی پی‌سی، ایکس باکس سری ایکس/اس می‌توانند بازی خود را به صورت رایگان به نسخه سال آپگرید کنند.

بازی Microsoft Flight Simulator Game of the Year Edition در تاریخ ۱۸ نوامبر (۲۷ آبان) منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید