بازی Midnight Suns شامل لوت باکس نخواهد شد

خبری از سیستم Pay 2 Win نیست

بازی Midnight Suns شامل لوت باکس نخواهد شد

چند هفته پیش و طی رویداد گیمزکام ۲۰۲۱ شاهد معرفی رسمی بازی Midnight Suns از سوی استودیو Firaxis بودیم و حالا اطلاعات جدیدی از آن در دسترس ما قرار دارد.

بازی Midnight Suns خالی از خریدهای درون برنامه‌ای نخواهد بود. با این وجود استودیو Firaxis در پاسخ به یکی از طرفداران اعلام کرده است که بازی آن‌ها لوت باکس یا مایکرو ترنزکشنی نخواهد داشت که روی گیم‌پلی و رقابت بین بازیکنان تاثیر گذار باشد.

سلام دوستان، در مورد سیستم مبارزات کارتی بازی باید بگوییم که هیچ لوت باکس یا مایکرو ترنزکشنی در بازی Marvel’s Midnight Suns وجود ندارد که کارت‌های بیشتری به شما بدهد. ما فقط اسکین‌های کاملا تزئینی برای خرید داریم که به هیچ وجه بر تعادل گیم‌پلی بازی تاثیر نمی‌گذارد.

Marvel’s Midnight Suns یک بازی تاکتیکال نقش‌آفرینی است که توسعه آن بر عهده سازنده سری بازی‌های XCOM و Civilization قرار دارد. در این بازی ما شاهد شخصیت‌های محبوبی از دنیای مارول مثل اعضای انتقام جویان، مردان ایکس و خیلی‌های دیگر هستیم. با این وجود بازیکنان کنترل یک شخصیت جدید به نام هانتر و با قابلیت شخصی‌سازی بسیار زیاد را برعهده خواهند داشت. باید اشاره کنیم که شخصیت منفی اصلی بازی لیلیس، مادر شیاطین، خواهد بود. 

بازی Midnight Suns

با این وجود با یک بازی کپی شده از XCOM طرف نیستم و Marvel’s Midnight Suns از ویژگی خاص خودش بهره می‌برد. یکی از این ویژگی‌ها قابلیت سیستم مبارزات کارتی و مبتنی بر deck-building است که در مرکز گیم‌پلی قرار دارد. البته این سیستم کارتی جدید که به تازگی معرفی شده بود، خیلی از طرفداران را نگران لوت باکس‌ها و مایکرو ترنزکشن‌ها کرده بود.

استودیو Firaxis قصد دارد Midnight Suns را در ماه مارس ۲۰۲۲ (بهار سال آینده) برای ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن ۵، پی‌سی، ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ به بازار عرضه کند.  

دیدگاهتان را بنویسید