بازی Minecraft Dungeon در سال گذشته چند میلیون بازیکن داشته است؟

عملکردی نسبتا خوب

یک سال از عرضه بازی Minecraft Dungeon گذشته و استودیو Mojang به این مناسبت اطلاعات جالبی را با طرفداران در میان گذاشته است.

بازی Minecraft Dungeon در یک سال گذشته ۱۱.۵ میلیون بازیکن از ۲۳۲ کشور متفاوت داشته است. این عنوان در زمان عرضه بازخوردهای نسبتا خوبی را از منتقدان به دست آورد، اما به هیچ وجه مانند نسخه اصلی از آن استقبال نشد.

استودیو Mojang با عرضه بسته‌های الحاقی مختلفی مثل Howling Peaks ،Creeping Winter ،Jungle Awakens و Flames of the Nether توانسته بازیکنان را سرگرم کرده و حتی مخاطب جدید پیدا کند. در حال حاضر رویداد سالگرد یک سالگی بازی در جریان بوده و تا دو روز دیگر ادامه دارد. این رویداد با جوایز بسیار خاصی برای بازیکنان همراه بود و هنوز فرصت شرکت در آن را دارید.

بازی Minecraft Dungeon

استودیو Mojang همچنین به این اشاره کرد که ۱۱.۵ میلیون بازیکن Minecraft Dungeon تاکنون به دشمنان ۱.۵ کوادریلیون آسیب وارد کرده‌اند. از طرف دیگر نیز دشمنان ۱۰۷.۵ تریلیون آسیب به بازیکنان زده‌اند. بازیکنان از ۱.۱ میلیارد هلس پوشن (Health Potions)، ۵۴۷ میلیون پوشن سرعت (Swiftness Potions) و ۵۶۵ میلیون پوشن قدرت استفاده کرده‌اند. همچنین بازیکنان در یک سال گذشته ۱۳ میلیارد آجر شکانده، ۵۲۷ میلیون TNT پرت کرده و بیش از ۴۱۹ میلیارد بلاک راه رفته‌اند.

البته از آنجایی که Minecraft پرفروش‌ترین بازی تاریخ است، جای تعجب ندارد که بازی Minecraft Dungeons توانسته چند میلیون بازیکن به دور خود جمع کند. با این وجود به عنوان اولین اسپین‌آف بزرگی که خود استودیو Mojang توسعه داده، عملکرد Minecraft Dungeons خوب بوده است. همچنین باید به این اشاره کنیم که این عنوان در سرویس گیم‌پس روی پی‌سی و ایکس باکس نیز در دسترس قرار دارد و این بازیکنان در آمار Mojang لحاظ نشده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید