بازی Rogue Prince of Persia سه روز دیگر معرفی می‌شود

بازی Rogue Prince of Persia سه روز دیگر معرفی می‌شود

هفته گذشته بود که به واسطه گزارش تام هندرسون از اینسایدر گیمینگ از ساخت یک نسخه جدید و روگ لایت از فرنچایز Prince of Persia باخبر شدیم. اکنون می‌دانیم که این بازی در چه تاریخی معرفی و در چه تاریخی منتشر می‌شود و خوشبختانه لازم نیست مدت زیادی انتظار بکشیم.

تام هندرسون با به‌روزرسانی گزارش اولیه خود درباره بازی The Rogue Prince of Persia ادعا کرده که این بازی طی رویداد Triple-i Initiative در تاریخ ۱۰ آپریل، یعنی سه روز دیگر در تاریخ ۲۲ فروردین معرفی خواهد شد. Triple-i Initiative رویدادی چهل و پنج دقیقه‌ای مخصوص نمایش بازی‌های مستقل است که امسال برای اولین بار برگزار می‌شود. این رویداد توسط سازندگان بازی‌های مستقل موفقی همچون Dead Cells ،Darkest Dungeon ،Risk of Rain 2 ،Slay the Spire ،Vampire Survivors و V Rising تهیه شده و بیش از ۳۰ استودیو بازی‌سازی مستقل ساخته‌های خود را در آن نمایش خواهند داد.

هندرسون همچنین می‌گوید که The Rogue Prince of Persia پس از معرفی،‌ در تاریخ ۱۴ می معادل ۲۵ اردیبهشت به‌صورت دسترسی زودهنگام برای استیم منتشر خواهد شد. این بازی توسط Evil Empire، سازندگان محتوای پس از انتشار Dead Cells، توسعه یافته و قرار است یک تجربه روگ لایت در دنیای شاهزاده پارسی باشد. این بازی به‌مرور زمان با پیشنهادات و انتقادات بازیکنان توسعه می‌یابد و با به‌روزرسانی‌های رایگان پشتیبانی می‌شود.

بازی Rogue Prince of Persia سه روز دیگر معرفی می‌شود - ویجیاتو

رویداد Triple-i Initiative چهارشنبه همین هفته ساعت ۲۰:۳۰ به وقت تهران برگزار می‌شود. انتظار می‌رود علاوه بر این بازی جدید از شاهزاده پارسی، با چندین بازی مستقل جذاب دیگر هم آشنا شویم.

دیدگاهتان را بنویسید