بازی Sonic Frontiers با Monster Hunter کراس‌اوور خواهد داشت

ورود شکارچیان هیولا به دنیای سونیک

فاصله زیادی با عرضه بازی سونیک فرانتیرز (Sonic Frontiers) نداریم، از این رو سگا و کپکام از حالا خود را برای کراس‌اوور با فرانچایز مانستر هانتر (Monster Hunter) آماده‌ می‌کنند.

اکانت رسمی Sonic the Hedgehog در توییتر اعلام کرده است که بسته الحاقی مانستر هانتز از تاریخ ۱۴ نوامبر (۲۳ آبان) به صورت رایگان برای بازی منتشر می‌شود. سپس اکانت رسمی Monster Hunter در توییتر نیز به این موضوع واکنش نشان داد و اطلاعات بیشتری را با طرفداران به اشتراک گذاشت.

به نظر می‌رسد که این کراس‌اوور شامل ابزاری از مانستر هانتر و یک مینی گیم خواهد بود. سونیک می‌تواند به این ابزار مجهز شود و این مینی گیم هم با نام grilled meat روی آشپزی تمرکز دارد. باید اشاره کنیم که این دو فرانچایز در گذشته هم کراس‌اوور داشته‌اند و سال پیش بسته الحاقی رایگان سونیک برای Monster Hunter Rise منتشر شده بود. 

Sonic Frontiers تمرکز زیادی روی مبارزات دارد و این بر اساس یک درخت مهارت‌ها طراحی شده. از این رو شما می‌توانید با پیش‌روی در بازی قابلیت‌ها و مهارت‌های جدیدی به دست آورید. بازیکنان پس از مبارزه با هر باس فایت از طریق یک پورتال به یک مرحله ویژه در Cyber Space می‌روند که ترکیبی از مراحل دو بعدی و سه بعدی کلاسیک هستند.

Sonic Frontiers در تاریخ ۸ نوامبر (۱۷ آبان) ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، نینتندو سوییچ و پی‌سی منتشر می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید