بازی Star Wars Eclipse حداقل ۳ یا ۴ سال دیگر عرضه خواهد شد

ظاهرا دیوید کیج در ساخت بازی نقش دارد

بازی Star Wars Eclipse حداقل ۳ یا ۴ سال دیگر عرضه خواهد شد

گفته می‌شود، بازی Star Wars Eclipse که به تازگی در جریان مراسم گیم اواردز ۲۰۲۱ معرفی شد، ۳ یا ۴ سال دیگر عرضه خواهد شد.

تام هندرسون که اکنون دیگر یکی از اعضای شناخته شده و فعال دنیای بازی‌های ویدیویی محسوب می‌شود، در توییت اخیر خود جزئیات جدیدی را درباره بازی Star Wars Eclipse که توسط استودیو کوانتیک دریم در دست ساخت است، فاش کرد. او ابتدا در مورد سازندگان بازی این نوید را داد که «دیوید کیج» تا حدی درگیر ساخت این پروژه است. کیج به دلیل کارگردانی و نویسندگی بازی‌هایی مانند Heavy Rain و Beyond: Two Souls شناخته می‌شود.

بازی Star Wars Eclipse

او در ادامه توییت خود ادعا کرد که «به نظر می‌رسد Eclipse حداقل حدود ۳ تا ۴ سال با عرضه فاصله داشته باشد.» با این وجود می‌توان گفت بازی زمانی در سال‌های ۲۰۲۴ یا ۲۰۲۵ عرضه می‌شود. هندرسون در ادامه نیز عنوان کرد که کوانتیک دریم در حال استخدام کارمندان جدیدی برای بازی است که دلیل آن هنوز مشخص نشده.

او در ادامه بیان کرد که بزرگترین مشکل بازی موتور داخلی کوانتیک دریم است که برای بازی‌های جهان باز ساخته نشده است. با این وجود باید اشاره کرد که هنوز به صورت رسمی تایید نشده که بازی جهان باز خواهد بود و شایعاتی در این رابطه وجود دارد. احتمال دارد داستان بازی کاملا به صورت خطی و مانند Detroit: Become Human روایت شود.

سرانجام هندرسون با بیان این موضوع که در حال حاضر بیش از ۶۰ موقعیت شغلی برای کوانتیک دریم پاریس و ۹ فرصت در مونترال وجود دارد، به افشاگری‌های خود پایان داد.

بازی Star Wars Eclipse

هفته گذشته در رویداد گیم اواردز تایید شد که داستان Star Wars Eclipse در دوران High Republic خواهد گذشت. علاوه بر این، تایید شده بود که انتخاب‌های بازیکنان یکی از موارد قابل توجه در این بازی است و تصمیمات آن‌ها تاثیر زیادی روی روند داستان خواهد داشت.

در تریلر منتشر شده از بازی نیز شاهد تصاویر و عناصر بصری چشمگیر از جمله سیاره Naboo و همچنین حضور یودا بودیم.

دیدگاهتان را بنویسید