بازی The Outlast Trials در سال ۲۰۲۲ منتشر می‌شود-متفاوت‌تر از همیشه

بازی The Outlast Trials در سال ۲۰۲۲ منتشر می‌شود

شب گذشته و طی رویداد گیمزکام ۲۰۲۱، استودیو Red Barrels تریلری از گیم‌پلی بازی The Outlast Trials منتشر کرد که توانست توجه طرفداران را جلب کند.

The Outlast Trials نسبت به دیگر نسخه‌های این سری تفاوت‌های قابل توجهی دارد، اما جریانات آن در جهانی یکسان رخ می‌دهد. این بازی تاریخ عرضه دقیقی ندارد، ولی می‌دانیم که در سال ۲۰۲۲ راهی بازار خواهد شد. در ابتدا قرار بود این بازی در سال ۲۰۲۱ منتشر شود، اما به نظر می‌رسد که توسعه آن در پاندمی ویروس کرونا با سرعت کمتری پیش رفته است. نکته جالب این است که با یک بازی کو-آپ طرف هستیم و شما با حداکثر سه نفر دیگری می‌توانید آن را تجربه کنید.

تماشای تریلر جدید بازی از طریق یوتیوب

The Outlast Trials
The Outlast Trials

The Outlast Trials در اوج دوران جنگ سرد جریان دارد و بازیکنان کنترل فردی را برعهده دارند که توسط شرکت مرموز Murkoff ربوده شده تا تحت آزمایش‌های مختلف قرار گیرد. شخصیت اصلی در یک مرکز مخفی مارکف زندانی شده و زیر فشار جسمی و روحی بسیاری سختی قرار دارد. او توسط شخصیت‌های شاخص و به یادماندنی این سری شکنجه می‌شود و باید به تنهایی یا در یک تیم با چالش‌های مختلف مقابله کند تا زنده بماند.

The Outlast Trials در سال ۲۰۲۲ برای پی‌سی عرضه می‌شود و هنوز اطلاعاتی از نسخه کنسولی و تاریخ انتشار آن‌ها در اختیار ما قرار ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید