بازی Watch Dogs: Legion روی کنسول‌های نسل نهمی با 60 فریم برثانیه اجرا خواهد شد

Watch Dogs: Legion یکی از اولین بازی های یوبیسافت بود که برای کنسول‌های نسل نهمی عرضه شد و اکنون قرار است یک به روزرسانی مهم دریافت کند.

 لتیشی تیلنتن (Lathieeshe Thillainathan)، تهیه کننده بازی، و جی‌پی کامبیوتی (JP Cambiotti)، کارگردان آنلاین بازی، به تعدادی از سوالات طرفداران در انجمن ردیت پاسخ دادند. این دو ذکر کردند پچ فریم ریت ۶۰ برای Watch Dogs: Legion در دست توسعه قرار دارد. هنوز تاریخ انتشار این به روزرسانی برای کنسول‌های نسل نهمی مشخص نیست.

باید اشاره کنیم که بدون شک منظور این دو از کنسول‌ها نسل نهمی، ایکس باکس سری ایکس و پلی استیشن ۵ است. با این وجود مشخص نیست که کنسول ایکس باکس سری اس نیز می‌تواند در آینده بازی را با ۶۰ فریم بر ثانیه اجرا کند.

بازی Watch Dogs: Legion

یوبیسافت قول داده بود که از بازی Watch Dogs: Legion به خوبی پشتیبانی کند و تاکنون به قول خود عمل کرده است. آن‌ها تاکنون چندین آپدیت برای بازی منتشر کرده‌اند و از همه مهم‌تر بخش چندنفره آن از ماه پیش روی کنسول‌ها در دسترس قرار گرفته است. البته باگ‌های بخش چندنفره باعث تاخیر آن روی پی‌سی شده است و پی‌سی‌بازان هنوز فرصت تجربه آن را پیدا نکرده‌اند.

بازی Watch Dogs Legion هم‌اکنون روی پلتفرم‌های پی سی، ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پلی استیشن 5 در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید